קצת עליי

בגיל 12 קיבלתי מאמא שלי ספר עב כרס עם כריכה אדומה, דפים צהובים וכריכה עליה כתוב בפשטות "נשים קטנות" – לואיזה מיי אלקוט.

על כורסת העץ עם הריפוד הפרחוני, פתחתי אותו בחשש והתחלתי לקרוא.

כשסיימתי הוצאתי מחברת נקייה מהמגרה בשולחן הכתיבה והתחלתי לכתוב את היומן הראשון שלי.

זה היה הרגע בו התאהבתי בכתיבה ובסיפורים.

****

היום כולנו צריכות סיפורים ומילים ותוכן. לחבר אלינו את הקהל שיתעניין, יכיר אותנו, יתאהב ולבסוף יקנה מאיתנו את המוצר או השירות שלנו.

חלק מאיתנו מוצאות את המילים בקלות, אחרות מנהלות עם המילים מאבק עיקש. הן מנסות לכתוב, הן מתלבטות, מנסות לתקופה, זונחות וחוזרות, אבל בסוף הדף נותר ריק והפרסום נעצר.

וכך, במציאות שבה אנחנו חיות, אי אפשר לשווק את העסק.

זה המקום שבו אני נכנסת לתמונה - כותבת איתך וגם בשבילך.

****

אני נועה רובין-סטרלינג, בת 30 וקצת ועוד קצת. גרה ברמת הגולן עם איש וילדה ועוד אחת בבטן.

כותבת ועורכת תכנים לעסקים. אני יוצרת תכנים לאתר האינטרנט, לבלוג, לפרסום במדיה או לעמוד הפייסבוק (ונהנית מאד גם לערוך ספר טוב, קורס, מדריך או כל מוצר מידע אחר).

דרך הסדנאות והליווי האישי, במסגרתם אני פוגשת נשים עצמאיות – יוצרות ויזמיות, אני פורמת קשרים.

אותם קשרים שמונעים מאיתנו לכתוב באופן קבוע ולפרסם יותר.

מחיפוש אחר רעיונות והשראה, דרך פחד מחשיפה ועד לכלים מדויקים לכתיבה שיווקית יצירתית - זה נעים ואפילו פשוט להכיר פתרונות שעוזרים לנו למצוא את הסיפור שלנו ולשחרר אותו לעולם ללא חשש.

****

את העסק שלי פתחתי עשרים וקצת שנים לאחר היומן הראשון שלי.

בדרך הכנסתי לסל תחנות תוכן מרגשות. כל אחת מהן לימדה אותי על כתיבה, עריכת תוכן, השראה, יצירתיות ודמיון. בעסק אבל גם מסביב לו.

מכתיבה לעיתון "העיר" דרך היכל העיתונות של "מעריב", מעריכת מדור nrg תרבות ועד כתיבה על תיירות, אוכל, תרבות ולייפסטייל ב"המגזין", "סגנון" ו"את". מאתר "מפה" בו ערכתי את תחום האמנות והתרבות ועד לניהול התוכן של מכללת שנקר להנדסה ולעיצוב.

בכל מקום כתבתי. בכל מקום למדתי עוד.

****

עולם התוכן הפרטי שלי מחובר כמעט תמיד לצבע, עיצוב, אוכל, אופנה, טיולים, נוף, צילום ותרבות – בעצם כל מה שנוגע בי וממלא את השעות שבהן אני לעצמי. כאמא, אני מגלה את העולמות שקשורים להורות, לחינוך ולצרכנות והופכים ליותר ויותר חלק ממי שאני היום.

על השולחן הלבן בחדר העבודה שלי אני יוצרת ממתקי תוכן משביעים עבור הלקוחות שלי ואיתן. כשאני רוצה למתוח שרירים ולפגוש נשים נפלאות, אני יוצאת ללמד כתיבה ומייעצת למי שמחפשת לכתוב במילים שלה

שני הצדדים האלו, לכתוב וללמד, גורמים לי לאושר ולאתגר נהדר - שלא נגמר ומאפשרים לי להכיר עסקים ואנשים חדשים. אולי הפעם זה יהיה אתך.

אפשר בטלפון: 054-6107313

אפשר גם במייל: noa@noastirling.com

ממש פשוט ליצור קשר כאן.

Powered by WishList Member - Membership Software