קצת עליי

גיל 12. אני מקבלת מאמא שלי ספר עב כרס עם כריכה אדומה. דפיו צהובים ועל כריכתו כתוב בפשטות "נשים קטנות" – לואיזה מיי אלקוט.   אני פותחת אותו בחשש, יושבת על כורסת העץ עם הריפוד הפרחוני ומתחילה לקרוא.

כשאני מסיימת לקרוא על מג, ג'ו, אליזבת ואיימי אני מוציאה מחברת נקייה מהמגרה בשולחן הכתיבה. מתחילה לכתוב יומן. זה היה הרגע שבו התאהבתי בכתיבה. ובסיפורים.

****

אני נועה רובין-סטרלינג, בת 30 וקצת ועוד קצת. גרה ברמת הגולן עם איש וילדה. כותבת, עורכת ומנהלת תוכן עבור עסקים קטנים ובינוניים, בעיקר בתחומי סגנון והחיים הטובים. עורכת ספרים ומלמדת לכתוב – לעסק וגם לנשמה.

את העסק פתחתי עשרים וקצת שנים לאחר שכתבתי את הדף הראשון ביומן שלי. בדרך הכנסתי לסל תחנות מילים מרגשות. כל אחת מהן לימדה אותי על כתיבה, עריכה, יצירתיות ודמיון. בעסק אבל גם מסביב לו.

מכתיבה לעיתון "העיר" דרך כתיבה ועריכה בהיכל העיתונות של "מעריב", עורכת nrg לתרבות וכותבת בתחומי תיירות, אוכל, תרבות ולייפסטייל ב"המגזין", "סגנון" ו"את". מאתר "מפה" בו ערכתי את תחום האמנות והתרבות ועד לניהול התוכן של מכללת שנקר להנדסה ולעיצוב. בכל מקום כתבתי.

****

עולם התוכן הפרטי שסובב אותי מחובר כמעט תמיד לצבע, עיצוב, אוכל, אופנה, טיולים, נוף, צילום ותרבות – בעצם כל מה שנוגע בי וממלא את השעות שבהן אני לעצמי. כאמא, אני מגלה את העולמות שקשורים להורות, לחינוך ולצרכנות והופכים ליותר ויותר חלק ממי שאני היום.

על השולחן הלבן בחדר העבודה שלי המשקיף על הגולן והכנרת, אני יוצרת ממתקי תוכן משביעים עבור הלקוחות שלי ואיתם. כשאני רוצה למתוח שרירים ולפגוש אנשים, אני יוצאת ללמד כתיבה ומייעצת למי שמחפש לכתוב במילים שלו.

שני הצדדים האלו, לכתוב וללמד, גורמים לי לאושר. יוצרים הכרויות מרגשות עם עסקים ואנשים חדשים. אולי הפעם זה יהיה אתך.

אפשר בטלפון: 054-6107313

אפשר גם במייל: noa@noastirling.com

ממש פשוט ליצור קשר כאן.