בואי לעבוד איתי

כבר כמעט 20 שנה (ואני בכלל ממש צעירה) אני כותבת. מתכנים לעיתונות דרך מאמרי תוכן ועד לסיפורים ושירים. את העולם הזה, של מילים, הפכתי למקצוע. אחרי שנים כשכירה בתחום התוכן, יצאתי לעצמאות כדי להציע את המילים שלי לעסקים פורחים שרוצים להגיע לקהל שלהם. אז אני כותבת, עורכת, משכתבת ויוצרת תכנים ונהנית מכל רגע.

מדי פעם, כשמתחשק לי להתלבש יפה, להתאפר ולצאת לפגוש נשים שרוצות לכתוב קצת יותר, אני מקיימת סדנאות כתיבה למתחילות ולמתקדמות ופגישות ייעוץ אישיות.

תחומי ההתמחות שלי עוסקים בעולם היפה והצבעוני שנקרא סגנון חיים -

אופנה ועיצוב, אדריכלות וסטיילינג, אוכל וצרכנות, תיירות וטיולים, מעצבים צעירים וותיקים, קוסמטיקה, גוף ונפש, משפחה וילדים

כאן תוכלי לקרוא על מה שאני עושה, בשבילך ואיתך

כותבת איתך

סדנאות כתיבה אישיות וקבוצתיות

פגישות העבודה האישיות שלי ממוקדות בפרויקט שלך - בניית תוכן לאתר חדש, חיפוש קהל היעד המדויק, לימוד טכניקות כתיבה, עבודה על התוכן בעמוד העסקי או בבלוג ועוד. אנחנו עובדות אחת מול אחת, בלי הפרעות, על העסק שלך בלבד.

סדנאות הכתיבה הקבוצתיות שלי מתקיימות אחת לכמה חודשים, במקומות שונים בארץ. באווירה אינטימית - עם המון תרגילי כתיבה מעוררי השראה - אנחנו נפגשות לכתוב בקבוצה וללמוד מכך הרבה על מילים, שיווק ומה שביניהם.

לחצי כאן לכל הפרטים

כותבת בשבילך

ליווי קבוע או חד פעמי בכתיבה ועריכה

תוכנית הליווי החודשית שלי מאפשרת לך לפרסם בקלות תכנים שישווקו ויקדמו את העסק שלך. אני כותבת עבורך, בשיתוף פעולה מלא איתך, את התכנים לעמוד הפייסבוק, לבלוג, לאתר, לניוזלטר ולכל פלטפורמה שיווקית אחרת, לפי הצורך.

אם את מתכננת השקה של אתר חדש, עובדת על בלוג מקצועי או צריכה עוד עין כדי ליצור טקסט שמספר בצורה הכי מעניינת את הסיפור שלך ושל העסק, אני כאן עם המקלדת - כותבת ועורכת עבורך

לחצי כאן לכל הפרטים

כתבי לי ונתחיל לעבוד!

Loading...

Powered by WishList Member - Membership Software