בנעליים ורודות: חג פסח ורוד ומתוק - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

בנעליים ורודות: חג פסח ורוד ומתוק

פסח 2013 – רשימת מתנות נחשקות
21 במרץ 2013
חטיף Rocky Road כשר לפסח
27 במרץ 2013

כשאמה נולדה כולם הביאו לי דברים ורודים. בגדים – ורודים, מצעים – ורודים, שמיכות לעגלה…ניחשתם נכון, ורודות. עד שלא נולדה לי בת תיעבתי את הצבע הורוד באופן מוחלט והמתנות הורדרדות רק העמיקו את הסלידה מהצבע הזה. “למה היא לא יכולה ללבוש סגול או ירוק או חס וחלילה וחס כחול?” תהיתי. היום כבר התרגלתי ואפילו התחלתי לחבב את הצבע הזה, שנבחר גם כאחד הצבעים השולטים במטבח המשתפץ – בורסיה הפחות מסטיקית שלו.

אז היה לנו חג פסח ורוד לגמרי.

זה התחיל בבוקר של קרייבינג לפרויקט DIY  קטן. הנעליים הורודות שקניתי באביב הקודם יצאו מהארון וקיבלו שדרוג עם סרט סאטן כתום ומנוקד. כמו שאנחנו אוהבות פה אצלנו.

pink1

pink2

מאד פשוט: חותכים את סרט הסאטן באורך הרצוי, משחילים במקום השרוכים הרגילים ותופרים את הקצוות עם חוט דיג חזק, כדי שלא ייפרמו ויהרסו במהרה.

pink3

זה המשיך עם הכנת הקינוח לארוחת הצהריים אצל אמא שלי. הופקדתי על הכנת הקינוח ומה שנבחר הוא חטיף שוקולדי בסגנון קינוח ה- Rocky Road האמריקאי (מתכון יגיע מחר עם צילומים) לצד כדור גלידה ועוגיית מקרון תוצרת בית. אני לא אוהבת להכין מקרונים, אבל הנה הגיע פסח ואיתו החשק.

pink5

כמה טיפות של צבע מאכל טבעי בורגנדי הפכו את בלילת הביצים והשקדים לורודה וריבת הדומדמניות החמצמצה הביאה קונטרה למתיקות.

pinkmacarons

לפני שכולם הגיעו (בקטנה, 20 איש, כולל שלוש ילדות מתוקות, סבתא-רבא אחת בת 90 והמון אחרים רעבים מאד), יצאנו לטיול קצר לגן המשחקים של אמה, שהיא לא מוותרת עליו בימי החופש וסופי השבוע. לא היה מנוס מלהתאים את התלבושות שלנו ליום הזה.

pink4geranium

שיהיה חג שמח!

Facebook Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: