המלצה מתוקה: משפחת הינשופים של Buligaia - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

המלצה מתוקה: משפחת הינשופים של Buligaia

טעמנו וצילמנו: ביקור בשוק האיכרים בעין איילה
3 בנובמבר 2012
מתכון: פאי כפרי של ירקות, גבינה ופירורי לחם
6 בנובמבר 2012

כבר לא מעט זמן שאני מאוהבת בינשופים של עדיה ברקוביץ’, שיוצרת תחת המותג Buligaia דמויות ינשופים קסומות שיש להן אישיות, גם אם הן עשויות לבד

משפחת ינשופים של Buligaia

כבר שבועיים שאני מחטטת לעדיה ברקוביץ’ בינשופים. אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל זה תמים לחלוטין. עדיה ברקוביץ’ יוצרת דמויות ינשופים מלבד. זה התחיל מהינשופה קימי, בעלת הפנים החצופות-מתוקות, שאותה יצרה בשביל הכיף וההנאה. זה המשיך עם מתנות לחברים ולבני משפחה, כולל משפחת ינשופים שלמה וזה נגמר בחנות (והנה לינק למרמלדה שלה) בשם Buligaia שגרמה לי בשבועיים האחרונים להתמכרות אמיתית ולחלום על משפחת ינשופים שגרה לנו בסלון.

כל ינשוף מקבל תחת ידיה המוכשרות של עדיה אישיות משל עצמו ובחנות שלה אפשר למצוא את ג’וליה הקונדיטורית, עם המבט המתחכם שהיה מכניס את ג’וליה צ’יילד עמוק לתוך הסיר, את קייט וג’ו, ינשופים שהם גם חתן וכלה ושאני מחכה בקוצר רוח לראות איך ייראו הילדים שלהם ואת מאט הינשוף הגולש וג’ו הפיראט המרתיע, שבקלות היה יכול להשתלב בקאסט של שודדי הקאריביים לצד ג’וני דפ.  לצד הינשופים אפשר למצוא בחנות שלה בובות שיצרה פרט אחר פרט, תיקים, חישוקי רקמה בשילוב לבד ועוד דברים מתוקים.

עדיה מספרת שהיא ממש מתחברת לכל ינשוף וינשוף ולמרות שמדובר ביצירה שהיא גם פרנסה, היא מתקשה מאד להיפרד מהחברים הינשופיים שלה. כך או כך, היא תיאלץ להיפרד מאחד או שניים מהם בקרוב, כי ההתמכרות שלי הולכת וגוברת וההזמנה כבר בדרך.

הינשופים המתוקים של עדיה ושל Buligaia  גם בפייסבוק

ג’ני וביל ינשופי חג האהבה

 

ג’וליה הטבחית

Facebook Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: