הממלכה הקסומה של קימוקה - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

הממלכה הקסומה של קימוקה

מתכון: מרק שעועית אדומה חמצמץ
12 בנובמבר 2012
מתכון: לביבות סלק עם גבינת חלומי וג’ינג’ר
14 בנובמבר 2012

הבובות והיצורים המקסימים שיוצרות האחיות אירה ולנה סימונוביץ’ לבית סטודיו קימוקה גנבו את ליבי מהרגע הראשון. הצצה לעולמן הפרוע והמתוק  

האחיות לבית קימוקה

 

קצת אחרי שאת הופכת לאמא בפעם הראשונה, ואולי גם לפני, את מגלה עולם חדש של עיצוב. זה כבר לא רק רהיטי וינטאג’ או טקסטיל של איקאה, מדובר בעולם שלם שחמידותו גורמת לך להשמיע קולות כמו “אווווו” ו”וואווווו” ולכרסם בהנאה את הציפורניים בזמן שאת מחייבת את כרטיס האשראי בדרך לעוד חיוב פייפאל.

 עולם העיצוב לילדים כבר לא מתבסס אך ורק על קולקציות של בובות ברבי או דובונים מעולמם של פו הדוב, אלא מלא ביצירות אינדיבידואליות של יוצרים צעירים או מבוגרים, שזה עיסוקם העיקרי או עיסוקם המשני, שמכניסים את כל היצירתיות, הדמיון והמיומנות בתחום האמנותי בו הם עוסקים (מעיסת נייר ועד רקמה, מעבודה עם לבד ועד לתפירה ופימו) אל תוך הדמויות והמשחקים המוצעים לילדים קטנים ולתינוקות.

סטודיו “קימוקה” של האחיות המתוקות אירה ולנה, שהצצה על התמונות המשעשעות שהן מעלות לעמוד הפייסבוק של קימוקה מגלות שמדובר בשתי בנות צעירות ממש אבל בעלות חוש הומור לא מבוטל, הוא הביטוי הטהור ביותר של עולם המוצרים האינדיבידואליים לילדים ולתינוקות.

 השתיים רוקחות תחת “קימוקה” עולם של יצורים מתוקים עשויים בד – “בובות רגשות” הן קוראות להם, שלכל אחד מהם אופי משלו. הבובות האלו שמחות, כועסות, עצובות, מחייכות, שובבות ומבולבלות והן מדגימות באופן מיידי את חוש ההומור הזה של צמד האחיות המוכשרות האלו. לצד בובות הרגשות מציעות השתיים מגוון של בובות בד ובובות סרוגות מדהימות מסוגים שונים, שנתפרות, נסרגות ונרקמות בסטודיו, צבעוניות ומשמחות.

Facebook Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: