וונדר וומן הולכת לים - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

וונדר וומן הולכת לים

גלריה: צבע טרי 2011
9 באפריל 2011
ברזל רך, נמס
10 באפריל 2011

בגדי הים של Ugly Duckling, שעוצבו על ידי גל אנגל, חוזרים אל הימים בהם ישבו בנות טובות על החוף ודפדפו בחוברות קומיקס צבעוניות. בעיקר הם משמחים

בגדי הים של גל אנגל. צילום: לי אורפז

בגדי הים של גל אנגל. צילום: לי אורפז


 

גל אנגל הלכה אל חוברות הקומיקס של שנות השישים, אל תקופת הפופ-ארט ואל רוי ליכטנשטיין כדי ליצור את הקולקציה הרביעית שלה, קולקציית קיץ 2011. לאישה עגלגלה שתמיד חיפשה את השחור, אפור, או פשוט טי שירט גדולה ומכסה כדי שלא לחשוף שום חלק שאין צורך להראות אותו, הגזרות שלה קנו אותי מהרגע הראשון.

אדום, צהוב וכחול עומדים בבסיסה של קולקציית בגדי הים וצירוף המילים “בלוק צבע” ששגור כל כך העונה בפיהן של פאשניסטות נכון גם כאן, בזירת בגדי הים. אבל אצל גל גם הטרנד הצבעוני מגיע מעודן, עם גזרות בגדי ים שחוזרות אל הסיקסטיז והסבנטיז, כשהיה מותר לחשוף אבל היה מותר גם לשמור על צניעות.

מתוך שמונת הדגמים שעיצבה לקיץ 2011, שמגיעים במידות 34-44, חמישה מהם עוצבו כבגדי ים שלמים ורק שלושה מייצגים את ענף הביקיני. היא מעניקה לגוף סקסיות עם גזרת סטרפלס, או מחשוף V. כל הדגמים נבנים חלקים חלקים מאותה קומבינציית צבעים שלי הזכירה קצת וונדר וומן, וונדר וומן בדרך אל הים.

“Ugly Duckling”, מיזם בגדי הים בעיצובה, נולד ב-2008 כשגל הבינה שהיא אוהבת במיוחד את הים ורוצה להחזיר את החוף המלוכלך לעידן תמים יותר, כשהטפחיים לא נחשפו בקלות וכשהגזרות התאימו בדיוק לדורשת, בלי לחץ חברתי לחשוף עור שאינו צריך להיחשף. עניין ולוק שאין לכל אחת.

את הקולקציה שמחיריה נעים בין 400-700 ש”ח היא מוכרת אונליין ובתל אביב. פרטים באתר של Ugly Duckling

בגדי הים של גל אנגל. צילום: לי אורפז

בגדי הים של גל אנגל. צילום: לי אורפז

Facebook Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: