מילה על בית: עיצוב עם אותיות - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

מילה על בית: עיצוב עם אותיות

עוגיות אגוזים ותפוז
6 במרץ 2013
פאי תפוחים קלאסי
פאי תפוחים קלאסי
14 במרץ 2013

letters

בד אותיות מושלם. מכאן

בזמן האחרון אני מבזבזת את הרגעים המעטים בין עריכת מאמר זה וכתיבת מאמר אחר בשיטוט בבלוגים ובאתרי עיצוב. הסיבה היא ברורה – פרויקט העיצוב המתגבש שהוא הבית העתידי שלנו סוחף אותי להגשמות קטנות של פנטזיות על מראה חדר השינה, הסלון ושאר החדרים. על המחשב פתוחה באופן קבוע תוכנית הבית שלנו, קראנו לה “מדירה חשוכה לבית עם אור”.

שלט בעיצוב מיה גלוסקה – כבר אצלנו בבית – מכאן

מאז שעברנו מהמרכז בחזרה לזכרון, עם בטן כבר תפוחה מזמן של חודש תשיעי, אנחנו מתגוררים ביחידת דיור צמודה לבית ההורים שלי, שצופה על גינה אחורית יפיפייה, שרמזים ממנה כבר ראיתם. בעוד חודש ואולי חודשיים, נקווה שלא יותר, יחידת הדיור הקטנה הזו תהפוך לבית גדול יותר – עם סלון, חדר אמבטיה חדש ותחושה כללית שמצאנו את ביתנו.

חובבת עיצוב שכמותי לא יכולה להתחמק מלהפוך את הפרויקט המפותל הזה, לו המתנו חודשים ארוכים, לפרויקט צבעוני, כיפי ומהנה שכולו חיפוש אחר בית החלומות שלי. בשנה האחרונה אספתי פריטים, קראתי מגזיני ובלוגי עיצוב באופן קבוע ובחרתי בקפידה את תוכנית הבית שלי.

חדר השינה שלנו הוא החדר האחרון שמתגבש לו בימים אלו. במסגרת השיטוט אחר בד ריפוד לספה ישנה ודהויה שהושלכה החוצה בבעיטה על ידי השכנים ונאספה על ידינו, למדתי להכיר את השימוש הקסום בעיניי באותיות ובמילים בתוך פריטי עיצוב – בדים שעליהם מוטבעים מכתבי אהבה בצרפתית, שלטי וינטאג’ סוחפים, בדי ריפוד המשלבים בין פרחים ובין מילים אטרקטיביות (שהשולטות מביניהן הן love, country, vintage  ואיתן מיטב הקליגרפיה הצרפתית), כרזות והוראות למשתמש על הקירות ומה לא בעצם.

quilting fabric etsy

 
 
מימין: בד כותנה – פרחים ומילים – רמז לבאות…
 

אני פריקית של שלטי home sweet home ודומיהם (ראו דוגמה בשלט המקסים של מיה גלונסקה שתלוי כבר במטבח שלנו) ורציתי להביא את האהבה הזו לידי ביטוי בחדר השינה, בדרך לא צפויה. השימוש בבדים הוא הכיוון והכורסה הישנה והעייפה שנחה בימים אלו את מנוחתה האחרונה לפני זריקת המרץ הנחוצה לה, תקבל בקרוב פרשנות מילולית.

לא הייתה מניעה מלתעד את החיפוש הזה ולבחור כמה פריטים שאולי לא ישתלבו בתבנית נוף חדר השינה שלי, אבל ייטמעו בתת מודע העיצובי שלי – הוא הבלוג הזה – אולי לעתיד.

 beauty

 לוח מילים מכאן
personalized-lamp-shadeמנורה תוצרת בית – הוראות כאן

adorations-curtains

וילון שנלקח מילולית – מכאן

babytogo

חישוק קרושה מושלם – מהחנות המקסימה של כרמית קליין – baby to go
pillow case Kadכרית שכבר צורפה לאוסף מזמן – מכאן
creative-Letters-and-Words-Interior-designהפסקה לקפה – מכאן
 

עוד רעיונות כאן – לוח השראה pintrest

Facebook Comments

1 Comment

  1. דנה הגיב:

    איזה רעיונות יפים! ותהנו בהרכבת הבית החדש!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: