בואי לעבוד איתי

כבר כמעט 20 שנה (ואני בכלל ממש צעירה) אני כותבת. מתכנים לעיתונות דרך מאמרי תוכן ועד לסיפורים ושירים. את העולם הזה, של מילים, הפכתי למקצוע. אחרי שנים כשכירה בתחום התוכן, יצאתי לעצמאות כדי להציע את המילים שלי לעסקים פורחים שרוצים להגיע לקהל שלהם. אז אני כותבת, עורכת, משכתבת ויוצרת תכנים ונהנית מכל רגע.

מדי פעם, כשמתחשק לי להתלבש יפה, להתאפר ולצאת לפגוש נשים שרוצות לכתוב קצת יותר, אני מקיימת סדנאות כתיבה למתחילות ולמתקדמות ופגישות ייעוץ אישיות.

תחומי ההתמחות שלי עוסקים בעולם היפה והצבעוני שנקרא סגנון חיים -

אופנה ועיצוב, אדריכלות וסטיילינג, אוכל וצרכנות, תיירות וטיולים, מעצבים צעירים וותיקים, קוסמטיקה, גוף ונפש, משפחה וילדים

כאן תוכלי לקרוא על מה שאני עושה, בשבילך ואיתך

ליווי אישי בכתיבה ופיתוח אסטרטגיות תוכן

פגישות העבודה ממוקדות בפרויקט שלך. התהליך נבנה באופן פרטני, לאחר שאנחנו מגדירות יחד את תהליך העבודה כפי שיתאים לך ויאפשר לך להגיע למטרה. הנושאים בהם אנחנו יכולות לעסוק מגוונים: פיתוח מוצר תוכן חדש, בניית אסטרטגיית תוכן לעסק, לימוד טכניקות כתיבה שיווקית, עבודה על התוכן בעמוד העסקי או בבלוג ועוד. אנחנו עובדות אחת מול אחת, בלי הפרעות, בתהליך המותאם לך, על העסק שלך בלבד - בפגישה אחת או בסדרת פגישות.

לחצי כאן לכל הפרטים

כתיבה שיווקית, ניהול ועריכת תוכן

אני מנהלת, כותבת ועורכת עבורך את התוכן השיווקי במסגרת תוכנית חודשית קבועה או כפרויקט חד פעמי. אני יוצרת תכנים לעמוד הפייסבוק, לבלוג, לאתר, לניוזלטר ולכל פלטפורמה שיווקית אחרת, לפי הצורך. אם את מתכננת השקה של אתר חדש, מפתחת בלוג או צריכה את העין הנוספת כדי ליצור טקסט שמספר את הסיפור שלך ושל העסק, אני כאן עם המקלדת - כותבת ועורכת עבורך את התוכן ועוזרת לך להגיע לקהל שלך - דרך המילים הנכונות

לחצי כאן לכל הפרטים

כתבי לי ונתחיל לעבוד!

Loading...

Powered by WishList Member - Membership Software