סדנאות כתיבה

מתוך שנים של כתיבה, מתוך עבודת העריכה, מתוך חיבור אל לקוחות מתחומים יצירתיים ויצרניים שונים, למדתי לא מעט על מלאכת המילים ועל הקשר הישיר שלה לשיווק העסק. את הידע הזה אני מביאה לכל סדנה ומשתדלת לעשות זאת עם חיוך וערך.

הסדנאות עוסקות בפלטפורמות שהעסק שלך חייב להיות בהן - מעמוד הפייסבוק העסקי ועד הבלוג או אתר האינטרנט המעוצב.

באמצעות עבודה מעשית ושיתוף התוצאות במסגרת הסדנה, אנחנו לומדות לכתוב נכון ולשמור על הרגלי כתיבה לאורך זמן, לכתוב בכיף, לכתוב בדרך מעניינת על עצמנו - וכך לחשוף את העשייה שלנו לקהל הכי נכון לנו

הסדנאות אינטימיות ומיועדות למספר מצומצם של משתתפות, על מנת שאוכל לתת לכל אחת את תשומת הלב המירבית גם בתוך הסדנה הקבוצתית.

יחד אנחנו לומדות לכתוב על העסק, לתאר אותו במילים שלך, למצוא את הרעיונות הנכונים, לשווק דרך כתיבה ותוכן. להגיע אל הקהל הנכון. להנות מהכתיבה ולהצליח!במילים שלך: סדנת כתיבה למתחילות

* איך למצוא את הקהל שלך?

* איך לבנות סיפור?

* איך לבנות בנק רעיונות לכתיבה?

* איך להשתמש ברעיונות אלו במדיות השיווק הרבות כל כך?

* איך לשמור על אש חמה ולפרסם באופן קבוע?

כיצד לבנות תוכנית לטווח ארוך?

על כל השאלות האלו והרבה אחרות אנחנו עונות בסדנה שכולה כתיבה במילים שלך, על העסק שלך.

הסדנה המעשית נמשכת כ-4 שעות וכוללת תרגילים, עבודת כתיבה ושיתוף בקבוצה. היא נערכת בקבוצה קטנה ומצומצמת.

למי היא מתאימה?

לבעלות עסק קטן שכותבות בעצמן את התכנים לפייסבוק, לאתר, לבלוג ולפלטפורמות השיווק הנוספות ורוצות ליצור בעצמן תוכן מקורי, מעניין ומחבר על העסק, לקהל שלהן

המועדים הבאים יפורסמו כאן

לכתוב בקול שלך

* איך לשלב בין כל הסיפורים האישיים שהם את ובין שיווק העסק?

איך למצוא רעיונות מעניינים, אישיים ויצירתיים לכתיבה, בלי להיכנע לקלישאות?

*איך להכיר לעומק את הקהל שלו את כותבת?

* איך ליצור שיטת כתיבה שתעבוד שוב ושוב?

*ואיך להתמיד בכתיבה ואפילו להנות ממנה?

כתיבה אישית ושיווקית, שני דברים שהיום מתחברים זה לזה בקשר הדוק. אנחנו כבר לא יכולות להשתמש בקלישאות, לבסס את השיווק שלנו על מסר ריק. אנחנו צריכות לספר, לסקרן, לשתף ולתת ערך אמיתי כדי לחבר אלינו את הקהל הנכון, זה שירצה לדעת עוד ובסוף גם לרכוש מאיתנו - זו התשתית לסדנה מעשית, שעוסקת בסיפורים, במילים ובמה שהם יכולים לעשות לעסק שלנו

הסדנה שנפרשת על פני 3 שעות עוסקת ביצירת תוכן אישי ושיווקי. היא נערכת בקבוצה קטנה ומצומצמת.

למי היא מתאימה?

לבעלות עסק שרוצות למצוא את הקול שלהן, לכתוב על עצמן ועל העסק ולתת ערך בכל פרסום

הסדנאות הבאות: תאריכים חדשים מיד לאחר פסח

פה את נרשמת

קבוצת עסקיות מאותו קיבוץ, מושב או מועדון נטוורקינג? יש לי הצעה בשבילכן!

סדנאות כתיבה הן מסגרת מעולה לגיבוש, לחיבור בין אנשים ולשיתוף אמיתי - זה קורה באופן טבעי לגמרי בכל סדנה, אבל כשמדובר בקבוצת נשים שמכירות זו את זו, האווירה שונה ומיוחדת וההכרות רק מתחזקת.

אשמח להגיע ולהתארח אצלכן, להעביר את סדנת הכתיבה במסגרת מאורגנת מראש, שפתוחה רק לכן.

תתארגנו, תתקשרו ואני בדרך.
 • פגשתי אותך בסדנת כתיבה שיווקית בכפר יחזקאל, כשהתחילה הסדנה, את בעדינותך ובשקט שלך כל כך הרשמת אותי. סיפרת, הדגמת, שאלת ונתת משימות תוך כדי, היית מדהימה עם המקצועיות והנסיון שלך ופתחת אצלי דלת שלא נסגרת מאז בענין הכתיבה. הפכת לחלק מחיי החדשים, והחלום שלי שהולך ומתממש. רוצה לומר לך תודה רבה, על המקצועיות ודרך הכתיבה והנתינה שלך. הצלחת להדביק אותי בחיידק הכתיבה שלך. תודה רבה לך נועה יקרה!
 • כשאני מרגישה ששנגמר לי, עייף לי, חסר לי, המלאי מתרוקן לי - אני יוצאת לקבל השראה. כדי למלא את הראש שלי, הלב שלי ושמחת החיים. אני יוצאת לפגוש אנשים שנעים לי איתם, שיהיה לי נפלא, שיהיה לי מעניין, שיהיה לי מסקרן, שיהיה לי מיוחד כמוני. נועה סטרלינג - תודה על בוקר מהמם!
  הילה קהלני
  ספא הילה ירוקה
 • לא קל לי לכיתוב, אם אדייק, קשה לי לכתוב, זו אחת המשימות המאתגרות שיש לי בעסק, גם רעיון טוב צריך, סליחה שוב אדייק, צריך רעיון נכון, מעולה ומקורי. בסדנא אינטימית ונעימה גילתה לי נועה שהשד איננו כזה נורא. נועה נתנה לי כלים למציאת רעיונות למאמרים שישרתו אותי, יתרמו לקוראים וללקוחות שלי, ולחשוש פחות מכתיבה, לפרוץ מחסומים. זוהי אומנם רק ההתחלה, יש לי עוד דרך ארוכה וידידות נפלאה. תודה.
  קרן צינר
  בנייה ועיצוב אתרים
 • סדנת כתיבה שיווקית על קצה המזלג עם נועה סטרלינג המקצוענית והנהדרת. ואני כתבתי התחלה של פוסט לבלוג שלי פעם ראשונה בארבעה חודשים. מי אמר מחסום כתיבה ולא קיבל?
  דניאלה פורת-פנסו
  משתתפת בסדנת כתיבה בגלריה כפיים - אוגוסט 2016
Loading...

Powered by WishList Member - Membership Software

%d בלוגרים אהבו את זה: