ספר עיון, התפתחות אישית או אוטוריטה

תהליך הליווי לכתיבת ספר עיון, אוטריטה או התפתחות אישית הוא תהליך הנבנה עבור כל אחת באופן מיוחד, לפי תוכן הסיפור, הקצב והכלים המתאימים לה. אני מלווה את כל צעדי הכתיבה משלב הרעיון וגיבוש התמה לספר דרך הכתיבה עצמה, החסמים שעולים בדרך והרגלי הכתיבה המסייעים להגיע לרגע שבו הספר עוזב את שולחן הכתיבה ומתחיל את דרכו החוצה אל העולם. 

 

נתחיל מה"למה"

אנחנו חיות בעידן שבו חשוב לשאול שאלות. אנחנו רוצות לשאול "למה" אנחנו פועלות כך או כך, מה המשמעות של דבר כזה או אחר ובעיקר, מחפשות את הכלים המתאימים לנו – להתחזק, למצוא בהם עוגנים ומשאבים וללמוד דרכם על עצמנו. 

זוהי כנראה הסיבה שלכולנו היום יש מדף של ספרי עיון והתפתחות אישית, המבוססים על גישות, מחקרים ושיטות שפיתחו אחרים. אלו, משכו אותנו פנימה ללמוד ולהעמיק, ולפעמים – שינו ברגע אחד של קריאה – את הדרך שבה תפסנו את עצמנו ועולמנו. יש רגע בו מי שבחרה כל חייה, לפעמים ללא הסבר מובהק, לשאול שאלות, לחקור, לפתח רעיונות אישיים ומקצועיים משלה ותובנות מעניינות, מרגישה את הצורך המתעורר לשתף בתשובות שגילתה. 

ספר עיון, אוטוריטה או התפתחות אישית מאפשר להנגיש – לקהילה, לקהל, לעולם – את  סיפור הדרך המעוררת השראה, את הגישה המקצועית או האישית הייחודית לחיים ואת הפתרונות והתשובות שהתגלו בתוך תנועת החיים. יש בכך תחושת שליחות עמוקה. 

אני כל כך אוהבת ללוות תהליכי כתיבה של ספרי עיון והתפתחות. כל כותבת היא אישה שחקרה, למדה, פיתחה גישה משלה או יצרה אותה על בסיס הסיפור האישי שלה, סיפור של שינוי והתפתחות. עכשיו זה הזמן להעביר את זה הלאה. 

 

נמשיך מ"איך"

ליווי מלא לאורך כל הפרויקט

מתחילות בהכרות, ממשיכות לגיבוש התמה והרעיון ופוסעות אל הכתיבה יחד. במהלך התהליך אנחנו בקשר קבוע. אני מספקת לך תמיכה בכל שלב שבו את נמצאת וזמינה עבורך לפתרון פלונטרים, למשלוח וקבלת פידבק על הטקסטים ולכל דבר אחר שכרוך בתוך תהליך היצירה. אני מסייעת בבניית מערכי המוצר, כתיבה ועריכת התכנים עד לתוצר הסופי, כולל כתיבת מצגות וחומרים נלווים בהתאם למוצר. 

ה"מה" החשוב

פגישות הכוונה, ייעוץ ועבודה

עבור מי שזקוקה ליד מכוונת באופן גמיש ובהקשבה לצרכים המתעוררים תוך כדי כתיבת הספר, אני מציעה פגישות עבודה, הכוונה וייעוץ על פי צורך – בהתייחסות לתהליך הכתיבה בכל רמותיו.אגיע לפגישה מוכנה עם שאלות מכוונות, פתרונות ואפשרויות יצירתיות עבורך. במהלך הפגישה נעבוד יחד כדי לעקוף את המחסומים ולמצוא פתרונות שיקדמו אותך לשלב הבאה בכתיבת הספר.  

ה"מה" החשוב

עוד קצת על ה"איך" וגם על ה"כמה"

01

כל הפגישות שלנו מתקיימות ב-zoom (אבל תמיד שמחה לארח בגולן לימי כתיבה מרוכזים)

02

עלות פגישת ייעוץ חד פעמית בת שעה הינה 500 שקלים. ניתן לרכוש "בנק פגישות" בעלות נמוכה יותר. 

03

עלות התהליך המקיף – משלב הרעיון ועד לסיום כתיבת הספר- מחושבת על פי הצעת מחיר אישית הניתנת לאחר שיחת הכרות והבנת הצרכים בתוך התהליך. 

04

כמה זמן? משך תהליך כתיבת הספר תלוי במשתנים כמו קצב הכתיבה, זמינות, הקף החומר או הסיפור ועוד. אני שם עד המילה האחרונה. 

תמיד מתחילות בשיחת הכרות. כתבי לי ונקבע זמן להכיר.