ליווי אישי - אחת על אחת - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

ליווי באמצעות תהליכי כתיבה - להתפתחות אישית ויצירתית

התהליכים האישיים, הנערכים במסגרת מספר פגישות, משלבים כתיבה, תרגול אינטואיטיבי, עבודה מול טקסטים שכתבת ותהליכי התמקדות ומחקר יצירתי. באמצעות הליווי תוכלי לחקור בעדינות ובהתבוננות רגישה את הסיפור האישי שלך – כמקור וככוח מניע בדרך שלך. תוכלי להפוך רעיון לתוכנית פעולה או להתקדם עם פרויקט יצירתי עם תמיכה ושיקוף מבחוץ. 

ליווי אישי בהתבוננות על הסיפור האישי שלך - ככלי ליצירת שינוי

כשאת מתבוננת על הסיפור האישי שלך ומעיזה לחקור זכרונות, רגעים, מפגשים, שיחות וסיטואציות ששינו את עולמך, את מבינה. את מבינה את דפוסי ההתנהגות שלך, את המשיכה שלך לתחום מסוים, את מזהה סימנים לייעוד או מטרה חדשה. את רוקמת חלומות הרבה יותר קשובים אליך. בעיקר, את מבינה בדיוק במה את צריכה להתבונן, לגעת ולטפל. מכאן, אפשר ליצור תנועה חדשה ושינוי. 

בתהליך ליווי המתפרש על פני 8 מפגשים אנחנו מתמקדות בך – בפאזל שהוא החיים שלך. אנחנו מתבוננות דרך הכתיבה בסיפורים, במעצורים ומהמורות, בחלומות ובמטרות שלך וקושרות ביחד בין כל חלקי הסיפור. אם נרגיש צורך, נוכל להמשיך יחד לפגישות נוספות. 

הליווי נערך באמצעות תוכנת ZOOM וכולל גם משימות כתיבה בבית בין לבין הפגישות. תמיד נתחיל בפגישת הכרות. 

מרעיון, מטרה או חלום לתוכנית פעולה - ליווי תהליך יצירתי

כתיבה יכולה להפוך את הרעיון הזה שרץ לך בראש לתוכנית פעולה מוגדרת שנשארת קשובה אלייך. לא נוסחה של יועץ או מנטור שלא באמת מכיר את רחשי ליבך, אלא תוכנית אינטואיטיבית שמתחברת למי שאת, לקצב שלך, למה שנכון לך. 

זה מה שאנחנו עושות בתהליך אישי שבו אנחנו בוחנות ביחד את החלום, הרעיון או המטרה, בודקות מהם הקשרים שצריך לפרום כדי שתוכלי להרגיש חופשייה לעשות ומגבשות ביחד תוכנית פעולה קונקרטית – והכל דרך תהליכי כתיבה. 

התהליך מתקיים במסגרת מספר מפגשים – בהתאמה אישית על פי הצורך והתהליך היצירתי. 

סדנת כתיבה אישית - מותאמת אליך

סדנת הכתיבה האישית ממוקדת במטרה ספציפית שלך – מייעוץ ליצירת הרגלי כתיבה ועד סיעור מוחין של רעיונות לפרויקט חדש או יצירה. מהנחייה לכתיבת הסיפור האישי ועד להתמודדות עם חסם כתיבה מסוים. 

בסדנה אני משלבת כלים מעולמות הכתיבה האינטואיטיבית, המשקפת, היצירתית והשיווקית, מיינדפולנס, התמקדות, תרגילי כתיבה, טכניקות אימוניות ובעיקר הקשבה לצרכים שלך. כדי שתכתבי. 

הסדנה האישית נפרשת על פני שעתיים ולפניה אנחנו קובעות שיחת הכרות והכוונה. 

למידה עצמאית בליווי אישי - במרחב לכתיבה

המרחב לכתיבה הוא מקום המרכז קורסים, הדרכות, מאמרים וכלי כתיבה רבים שיצרתי עם השנים ומכוונים ללמידה עצמאית.

כל הקורסים נוגעים בטכניקות לכתיבה ולהתפתחות אישית ומקצועית דרך המילים.

הקורסים עוסקים בנושאים שונים, מכתיבה אינטואיטיבית דרך כתיבה לרשתות החברתיות, לאתר או לבלוג ועד ליצירת שגרת כתיבה קבועה וכתיבה אישית המשלבת מדיטציה.

הקורסים מלווים בתרגילי כתיבה תוך כדי תנועה ובתמיכה אישית שלי, מקריאת טקסטים ועד מענה לשאלות ופיצוח אתגרים תוך כדי תנועה. כל הקורסים מלווים בליווי אישי שלי דרך המייל, בכל שלב בלמידה. 

Loading...