ליווי אישי - אחת על אחת - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

ליווי אישי – אחת על אחת

איך תוכלי להיעזר בי?

זום קהל יעד

סדנת כתיבה אישית ממוקדת מטרה

סדנת הכתיבה האישית ממוקדת במטרה שלך – משחרור החסמים דרך יצירת אסטרטגיית תוכן ועד כתיבה אישית או שיווקית. מסדר בכל הרעיונות שבראש ועד לשגרת הכתיבה שתעזור לך למצוא את המילים לממש אותם. 

בסדנה אני משלבת כלים מעולמות הכתיבה האינטואיטיבית, היצירתית והשיווקית, מיינדפולנס, תרגילי כתיבה, טכניקות אימוניות ובעיקר הקשבה לצרכים שלך. כדי שתכתבי. 

ליווי לכתיבה במילים שלך

כשאת כותבת בעצמך את לא רק אמיצה, את שוברת תקרת זכוכית עצומה – ומאמצת לעצמך כלי לחיים – את ההזדמנות לספר, להתפתח, לחלום ולצמוח – ולצאת לאור.

בתהליך ליווי המתפרש על פני 4 שעות (במספר מפגשים לפי שיקולנו) אנחנו מתמקדות בך – בשפה, בסיפורים, בתכנים, במטרות שלך – ומגלות ביחד איך לכתוב אותך ואת כל מה שיש לך לשתף עם העולם. 

הליווי נערך באמצעות תוכנת ZOOM וכולל גם משימות כתיבה בבית בין לבין הפגישות. תמיד נתחיל בפגישת הכרות. 

כתיבת הסיפור האישי והמקצועי

אילו סיפורים, דוגמאות, תובנות מלאות ערך וגם תכנים שיווקיים ומכירתיים יעזרו לך להגיע לקהל המתאים וליצור איתו מערכת יחסים שמתחילה בהכרות, מעמיקה ומתקרבת ובסוף גם מביאה לתוצאות הרצויות בכל המקומות שבהם הוא נמצא? זה מה שנחקור בתהליך זה. 

במילים פשוטות, אנחנו יושבות ומבינות איך הסיפורים שאספת בדרך, המסרים שאת כותבת והמילים שאת חולקת עם הקוראים שלך חושפים את מה שיש לך להציע – בין אם זה מוצר, שירות או רעיון. 

בתהליך שמתפרש על פני 2 פגישות תכנון ו-2 פגישות כתיבה, תלמדי לתכנן ולכתוב, בהתחלה ביחד ובסוף לגמרי בעצמך, מסרים שמוציאים לאור אותך ואת מה שאת עושה.

ליווי בכתיבת תוכן לאתר חדש או מתחדש

כתיבת התוכן לאתר שלך היא הזדמנות לצאת למסע מרתק, מאתגר ובעיקר מלא באומץ – לפתוח את הראש, הלב והפה שלך. לדבר ולספר על כל מה שאת עושה – במקום אחד שהוא לגמרי שלך. 

זה לא אתגר פשוט בכלל ולפעמים צריך שם יד מכוונת. מישהו שיהיה איתך כשאת תוהה איך להתחבר דרך המילים שלך לקהל הגולשים שיגיע, ייכנס לבית וירצה להישאר לקפה. 

מהאודות שלך ועד לעמודי המוצרים או השירותים, מעמוד צור הקשר ועד לעמוד הבית – אני כותבת יחד איתך, בתהליך משותף, את התוכן לאתר ומציעה את העין המקצועית והאובייקטיבית שלי על המסע האישי שלך בתוך כל זה. 

9 עקרונות לכתיבת פוסט בבלוג

ליווי לכתיבת מוצר תוכן

איך לכתוב קורס? מאיפה את מתחילה? ומה צריך להיות כתוב שם על הדף, לפני ההקלטות או הצילום, במצגת ובתוך עמודי הקורס? ואיך כדאי לספר על כל זה לעולם? 

ואיך לגשת לכתיבה של הרצאה על חייך או לספר שבו את פורשת את כל מה שאת יודעת? ואיך ליצור לעצמך בהירות לגבי הסדנה הבאה שתפתחי? ומה תגידי בה? ואיך תציגי בה נכון את הרעיונות שלך? 

ואפילו המדריך החינמי, זה שנדמה שכולם מוציאים ככה בלי למצמץ – איך לגשת לכתוב אותו? מהם השלבים שיבטיחו שהוא יהיה משהו משהו – ויעביר הלאה בדיוק את הערך והמסר שבא לך להעביר? 

על כל השאלות האלו אנחנו עונות יחד בתהליך ליווי אחת על אחת שמוקדש כולו למוצר התוכן שאת מפתחת, כותבת ומוציאה לאור. 

העיקר שתכתבי.

למידה עצמאית בליווי אישי - במרחב לכתיבה

המרחב לכתיבה הוא מקום המרכז קורסים, הדרכות, מאמרים וכלי כתיבה רבים שיצרתי עם השנים ומכוונים ללמידה עצמאית.

כל הקורסים לכתיבה נוגעים בשאלות נפוצות ובטכניקות לכתיבה ולהתפתחות מקצועית דרך המילים ועוסקים בנושאים שונים, מכתיבה לרשתות החברתיות, לאתר או לבלוג ועד ליצירת שגרת כתיבה קבועה, פיתוח אסטרטגיית תוכן וכתיבה אישית.

הקורסים מלווים בתרגילי כתיבה תוך כדי תנועה ובתמיכה אישית שלי, מקריאת טקסטים ועד מענה לשאלות ופיצוח אתגרים תוך כדי תנועה. 

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: