ליווי אישי - אחת על אחת - נועה סטרלינג - כתיבה ככלי להתפתחות אישית ומקצועית

ליווי אישי – אחת על אחת

תהליכי כתיבה להתפתחות אישית ומקצועית

זום קהל יעד

סדנת כתיבה אישית ממוקדת מטרה

סדנת הכתיבה האישית ממוקדת במטרה שלך – משחרור החסמים דרך יצירת אסטרטגיית תוכן ועד כתיבה אישית או שיווקית. מסדר בכל הרעיונות שבראש ועד לשגרת הכתיבה שתעזור לך למצוא את המילים לממש אותם. 

בסדנה אני משלבת כלים מעולמות הכתיבה האינטואיטיבית, היצירתית והשיווקית, מיינדפולנס, תרגילי כתיבה, טכניקות אימוניות ובעיקר הקשבה לצרכים שלך. כדי שתכתבי. 

ליווי לכתיבה במילים שלך

כשאת כותבת בעצמך את לא רק אמיצה, את שוברת תקרת זכוכית עצומה – ומאמצת לעצמך כלי לחיים – את ההזדמנות לספר, להתפתח, לחלום ולצמוח – ולצאת לאור.

בתהליך ליווי המתפרש על פני 4 שעות (במספר מפגשים לפי שיקולנו) אנחנו מתמקדות בך – בשפה, בסיפורים, בתכנים, במטרות שלך – ומגלות ביחד איך לכתוב אותך ואת כל מה שיש לך לשתף עם העולם. 

הליווי נערך באמצעות תוכנת ZOOM וכולל גם משימות כתיבה בבית בין לבין הפגישות. תמיד נתחיל בפגישת הכרות. 

מרעיון, מטרה או חלום לתוכנית פעולה - תהליך ליווי דרך כתיבה ליצירת בהירות

כתיבה יכולה להפוך את הרעיון הזה שרץ לך בראש לתוכנית פעולה מוגדרת שנשארת קשובה אלייך. לא נוסחה של יועץ או מנטור שלא באמת מכיר את רחשי ליבך, אלא תוכנית אינטואיטיבית שמתחברת למי שאת, לקצב שלך, למה שנכון לך. 

זה מה שאנחנו עושות בתהליך אישי שבו אנחנו בוחנות ביחד את החלום, הרעיון או המטרה, בודקות מהם הקשרים שצריך לפרום כדי שתוכלי להרגיש חופשייה לעשות ומגבשות ביחד תוכנית פעולה קונקרטית – והכל דרך תהליכי כתיבה. 

9 עקרונות לכתיבת פוסט בבלוג

ליווי לכתיבת מוצר תוכן

איך לכתוב קורס? מאיפה את מתחילה? ומה צריך להיות כתוב שם על הדף, לפני ההקלטות או הצילום, במצגת ובתוך עמודי הקורס? ואיך כדאי לספר על כל זה לעולם? 

ואיך לגשת לכתיבה של הרצאה על חייך או לספר שבו את פורשת את כל מה שאת יודעת? ואיך ליצור לעצמך בהירות לגבי הסדנה הבאה שתפתחי? ומה תגידי בה? ואיך תציגי בה נכון את הרעיונות שלך? 

ואפילו המדריך החינמי, זה שנדמה שכולם מוציאים ככה בלי למצמץ – איך לגשת לכתוב אותו? מהם השלבים שיבטיחו שהוא יהיה משהו משהו – ויעביר הלאה בדיוק את הערך והמסר שבא לך להעביר? 

על כל השאלות האלו אנחנו עונות יחד בתהליך ליווי אחת על אחת שמוקדש כולו למוצר התוכן שאת מפתחת, כותבת ומוציאה לאור. 

ללמוד לכתוב בזמן שלך - קורסים דיגיטליים

למידה עצמאית בליווי אישי - במרחב לכתיבה

המרחב לכתיבה הוא מקום המרכז קורסים, הדרכות, מאמרים וכלי כתיבה רבים שיצרתי עם השנים ומכוונים ללמידה עצמאית.

כל הקורסים לכתיבה נוגעים בשאלות נפוצות ובטכניקות לכתיבה ולהתפתחות מקצועית דרך המילים ועוסקים בנושאים שונים, מכתיבה לרשתות החברתיות, לאתר או לבלוג ועד ליצירת שגרת כתיבה קבועה, פיתוח אסטרטגיית תוכן וכתיבה אישית.

הקורסים מלווים בתרגילי כתיבה תוך כדי תנועה ובתמיכה אישית שלי, מקריאת טקסטים ועד מענה לשאלות ופיצוח אתגרים תוך כדי תנועה. 

Loading...