ליווי לכתיבת הסיפורים האישיים והמקצועיים שלך

יחד נבדוק אילו תכנים יכולים לשקף את הסיפור האישי והמקצועי שלך, ליצור סביבך עניין ולספר לקהל מי את. נכתוב אותם יחד

מה זה בכלל אומר לספר את הסיפור שלך?

אילו סיפורים, דוגמאות, תובנות מלאות ערך וגם תכנים שיווקיים ומכירתיים יעזרו לך להגיע לקהל המתאים וליצור איתו מערכת יחסים שמתחילה בהכרות, מעמיקה ומתקרבת ובסוף גם מביאה לתוצאות הרצויות בכל המקומות שבהם הוא נמצא? זהו התהליך שנחקור בליווי הזה. 

במילים פשוטות, אנחנו יושבות ומבינות איך הסיפורים שאספת בדרך, המסרים שאת כותבת והמילים שאת חולקת עם הקוראים שלך חושפים את מה שיש לך להציע – בין אם זה מוצר, שירות או רעיון. 

בתהליך שמתפרש על פני פגישת הכרות ותכנון ו-3 פגישות כתיבה, תלמדי לתכנן ולכתוב, בהתחלה ביחד ובסוף לגמרי בעצמך, מסרים שמוציאים לאור אותך, את הדרך שעשית ואת מה שאת עושה היום. 

DSCF6684

האם הליווי מתאים לך?

אם את רוצה לעבור תהליך עמוק שבו את מבינה בדיוק מהן החוזקות שלך, מהם הקווים המנחים שאת רוצה שיעברו דרך המילים שאת כותבת ואילו תכנים לשתף בתקופות שונות, בהתאם לפעילות העסקית שלך – זה הליווי המתאים לך. 

אם את רוצה להבין לעומק איך ליצור קהילה מסביב לעשייה שלך, לכתוב מסרים אישיים ומקצועיים שיוצרים הזדהות, קרבה וכנות באופן טבעי ולשווק באופן נעים וישיר את המוצרים והשירותים שלך – זה הליווי המתאים. 

אם את רוצה ללמוד איך לתכנן ולכתוב את התכנים לשיווק וקידום הפעילות שלך, עם הסתכלות קדימה, יצירתיות ובטחון – זה הליווי המתאים לך. 

ואם את צריכה יד מכוונת שתתן לך את הביטחון להמשיך לתכנן, למצוא רעיונות מעוררי השראה, לכתוב ולהגיע לקהל שלך – לגמרי בעצמך – זה הליווי המתאים לך.  

 

איך אנחנו עובדות?

כתיבת הסיפור האישי והמקצועי שלך מתחילה בבירור. מי הקהל שאת רוצה לפנות אליו, מהו הסיפור האישי והמקצועי שלך (או הסיפורים השונים שמתחברים לסיפור אחד) ואיך הכל מתחבר לעשייה שלך היום. 

אנחנו בוחנות מהם הערכים והקווים המנחים אותך ואיך הם באים לידי ביטוי בשפה, בקול ובאופי שלך – שצריכים לבוא לידי ביטוי בתכנים. 

בארבע פגישות בנות שעה אנחנו יוצרות רשימת רעיונות – תמהיל של תכנים אותם תוכלי לשתף ברשתות החברתיות, באתר ובכל מקום שבו הקהל שלך נמצא. יחד אנחנו כותבות את התכנים, עורכות אותם ומכינות אותם לשיתוף. 

בהמשך תוכלי לתכנן ולכתוב את התכנים שלך ולהרגיש הכי בבית מול המסך והמקלדת. 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. אנחנו מתחילות כל תהליך בשיחת הכרות מקיפה בה אלמד עליך ועל העשייה שלך.
  2. לאחר שיחת ההכרות אנחנו יוצרות תוכנית עבודה מפורטת. 
  3. את התוכן אנחנו לא רק מתכננות, אלא גם כותבות יחד באמצעות טכניקות שעוזרות לך לשמור עליו לגמרי שלך. 
  4. בין הפגישות ייתכן ואשלח אותך לשיעורי בית – דפי עבודה, בריינסטורמינג עם עצמך ותרגילי כתיבה שיעזרו לנו ליצור עבורך תכנים אותנטיים וכנים, שהם לגמרי שלך. 
  5. התהליך אינו מתאים למי שמחפשת כותבת תוכן שתכתוב במקומה את כל התכנים באופן קבוע. 
  6. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. 
  7. כל הלקוחות שלי מקבלות גישה לשני קורסים בלמידה עצמאית המסייעים בפתרון חסמי כתיבה ובכתיבה שיווקית ואישית בפייסבוק.
  8. מחיר התהליך כולו: 920 שקלים. 

זה הזמן להסתכל קדימה - לתכנן, לכתוב ולקבל בטחון לשתף במילים שלך - את כל מי שצריך להכיר אותך.

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...