ליווי תהליך כתיבת מוצרי ידע

כל יצירה, או אפילו פרויקט מקצועי, מתחילים ברעיון. בצורך. ברצון לבטא משהו החוצה. בניית קורס או סדנה, הרצאה, פיתוח גישה מקצועית, אתר חדש, בלוג משלך או תערוכת אמנות.

התהליך לוקח אותך יד ביד אל תוך המסע היצירתי שלך, מאפשר לך להתמסר לרעיון, לכתיבתו ולפיתוח שלו באופן עמוק – דרך פתרון מהיר ושיח מול כל פלונטר שמגיע. 

יחד, אנחנו יוצרות תוכנית פעולה ברורה וצועדות אל תוך יצירת מוצר הידע הזה שבא לך ליצור. זהו פשוט תהליך שמעניק לך תמיכה מבחוץ ועם מבט פנימה בזמן שאת יוצרת מהבטן.  

בתהליך האישי אנחנו בוחנות ביחד את  הרעיון או המטרה, מתכננות יחד את תוכנית העבודה, מתעמקות במהות ובתוכן המוצר כדי שייצג אותך ואת הקול האמיתי שלך, כותבות ומייצרות את התוכן.  

הליווי פועל בשני מישורים:

המישור הפרקטי שבו אנחנו הולכות צעד אחר צעד לעבר המטרה הגדולה, דרך מטרות וצעדים קטנים. אני מסייעת לך לאורך הדרך, לבנות תוכנית פעולה, להגדיר מה צריך לעשות, לעבור בין שלבי היצירה בתחושה שאת לא לבד שם. 

המישור הרגשי שבו אנחנו מתייחסות לכל הדברים שצצים במהלך התהליך היצירתי – מבניית השגרה הנכונה שבה אפשר ליצור משהו חדש ועד לחששות, לפחדים ולכל הקולות שצצים בדרך ומספרים לנו סיפור שצריך להתבונן עליו כדי לעבור לשלב הבא. 

DSC_8780

איך תדעי אם התהליך מתאים לך?

אם יש לך רעיון כלשהו שדורש פיתוח ובירור – ואת רוצה לעשות את זה קצת עם עצמך וקצת עם מישהו אובייקטיבי – זה התהליך עבורך.

אם את רוצה להוציא לאור קורס, תוכנית או סדנה המבוססים על הגישה המקצועית או האישית שלך, הרצאה או כל מוצר המבוסס על מהותך*. 

אם את רוצה ליווי בתוך תהליך יצירתי מסוים, כדי ליצור בו נוכחות ולעבור אותו בתמיכה מלאה. 

אם את צריכה ליצור בהירות לגבי חלום, מטרה או צעד מסוים של עשייה – זה התהליך עבורך.

אם את רוצה ליצור לעצמך תוכנית פעולה שתשמש בסיס לכתיבה, לקידום ולביצוע הפעולות הדרושות כדי להפיץ את המסר – זה התהליך עבורך. 

הנה דוגמה לתוצרים יצירתיים שליוויתי משלב הרעיון ועד שלב ההוצאה לאור: כתיבת ספרי עיון, כתיבת ספרי ילדים, פיתוח סדנאות, בניית קורסים המבוססים על גישה אישית ומקצועית, כתיבת אוטוביוגרפיה, כתיבת הסיפור האישי לצורך ריפוי והתפתחות, פיתוח וכתיבת גישה מקצועית כבסיס לעשייה ולשיווק, פיתוח אסטרטגייה אישית בתוך העסק, פיתוח בלוג אישי, כתיבת אתר מקצועי ואישי ועוד.

 

איך זה קורה?

אנחנו מתחילות בשיחה מקדימה קצרה שבה נבין ביחד מהן המטרות שלנו בתהליך המשותף – איזה חלום או רעיון דורשים פיתוח והקשבה. אנחנו בונות תוכנית עבודה מסודרת ויוצאות לדרך.

במהלך התהליך אנחנו בקשר כמעט יומיומי. אני מספקת לך תמיכה בתהליך, בכל שלב שבו את נמצאת וזמינה עבורך לפתרון פלונטרים, למשלוח וקבלת פידבק על התוצרים שבדרך ולכל דבר אחר שכרוך בתוך תהליך היצירה. אני מסייעת בבניית מערכי המוצר, כתיבה ועריכת התכנים עד לתוצר הסופי, כולל כתיבת מצגות וחומרים נלווים בהתאם למוצר. 

לצד הליווי הקבוע והמתמשך, המתבצע לרוב דרך המייל, אנחנו נפגשות (בחסות הזום) לשתי פגישות קבועות בחודש המספקות לנו עוגן בדרך. 

 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. לפני כל תהליך נקבע זמן לשיחת הכרות קצרה בה אקשיב ואכיר אותך. בנוסף, נבדוק מהו התהליך היצירתי ומהו התוצר שנרצה להוציא לאור בסופו. נקבע את רצף הפגישות הראשונות ומה נעשה בכל פגישה. תוכנית העבודה הזו תספק לך הבנה של התהליך. 
  2. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך כל פגישה הינו שעה וחצי, אלא אם החלטנו אחרת. 
  3. מחיר הליווי הינו 4400 שקלים – המחיר עבור ליווי מלא מהרעיון ועד לסיום התהליך – בין אם מדובר בליווי בתהליך כתיבה ובניית קורס, סדנה או תוכנית דיגיטלית, הגדרת הגישה המקצועית וכתיבתה, ליווי ואימון בתהליך יצירה של תסריט, סרט, תערוכה או כל תהליך יצירתי אחר. 

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...