מרעיון או חלום - לתוכנית פעולה: תהליך ליווי דרך כתיבה

כתיבה היא הזדמנות ליצור בהירות לפני ובמהלך תהליך יצירתי - שיוביל אותך קדימה

שום שלב בעשייה שלך לא מתחיל בשיווק, בכתיבה הזו החוצה. 

הוא מתחיל ממשהו שמתעורר בך, אולי היה שם כל הזמן, ומבקש לצאת לאור. זו יכולה להיות התשוקה הזו לעזור למישהו אחר בדרכים שבהן את יכולה לעשות זאת.

זה יכול להיות רעיון שהתבשל בך כבר המון זמן אבל הזזת אותו הצידה עד שיגיע הזמן הנכון. זו יכולה להיות ההרגשה שאת כבר בעשייה וזה נפלא, אבל היא עוד לא מדויקת. 

הכתיבה מאפשרת לך לקחת צעד אחורה או קדימה ולבחון. ליצור בהירות מול המטרות, השאיפות והחלומות שלך ולבדוק מה נכון לך ולמי שנמצא מולך. 

ברמה הפרקטית, כתיבה יכולה להפוך את הרעיון הזה שרץ לך בראש לתוכנית פעולה מוגדרת שנשארת קשובה אלייך. לא נוסחה של יועץ או מנטור שלא באמת מכיר את רחשי ליבך, אלא תוכנית אינטואיטיבית שמתחברת למי שאת, לקצב שלך, למה שנכון לך. 

זו בעיניי הדרך הטובה ביותר להגיע לעשייה ולמטרות שמאחוריה ולקחת צעדים אמיצים קדימה. 

זה גם מה שאנחנו עושות בתהליך אישי שבו אנחנו בוחנות ביחד את החלום, הרעיון או המטרה, בודקות מהם הקשרים שצריך לפרום כדי שתוכלי להרגיש חופשייה לעשות ומגבשות ביחד את המימוש והקצב הדרוש כדי ליצור ולצאת לאור עם משהו חדש. 

DSC_8780

איך תדעי אם התהליך מתאים לך?

אם יש לך רעיון כלשהו שדורש פיתוח ובירור – ואת רוצה לעשות את זה קצת עם עצמך וקצת עם מישהו אובייקטיבי – זה התהליך עבורך.

אם את רוצה להוציא לאור ספר, קורס המבוסס על הגישה המקצועית או האישית שלך, הרצאה או כל מוצר המבוסס על מהותך. 

אם את רוצה ליווי בתוך תהליך יצירתי מסוים, כדי ליצור בו נוכחות ולעבור אותו בתמיכה מלאה. 

אם את צריכה ליצור בהירות לגבי חלום, מטרה או צעד מסוים של עשייה – זה התהליך עבורך.

אם את רוצה ליצור לעצמך תוכנית פעולה שתשמש בסיס לכתיבה, לקידום ולביצוע הפעולות הדרושות כדי להפיץ את המסר – זה התהליך עבורך. 

 

איך זה קורה?

אנחנו מתחילות בשיחה מקדימה קצרה שבה נבין ביחד מהן המטרות שלנו בתהליך המשותף – איזה חלום או רעיון דורשים פיתוח והקשבה. 

אני בונה עבורנו תוכנית פעולה המותאמת לך אישית, לפי הקצב שלך, היכולות והזמן שאת מסוגלת לפנות לתהליך ובמשך ארבע שעות (או יותר, לפי סדר גודל העבודה שלנו) הנפרשות על פני תקופה מוגדרת, אנחנו עובדות. 

מתכננות, כותבות, בודקות אילו חסמים ורגשות עולים שם, שואלות שאלות ועושות סדר כדי שהרעיון, החלום או המטרה שלך יהפכו לתוכנית פעולה שמתאימה לך ולמי שאת. 

 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו נפגשות

  1. לפני כל תהליך נקבע זמן לשיחת הכרות קצרה בה אקשיב ואכיר אותך. בנוסף, נבדוק מהו התהליך היצירתי ומהו התוצר שנרצה להוציא לאור בסופו. נקבע את רצף הפגישות הראשונות ומה נעשה בכל פגישה. תוכנית העבודה הזו תספק לך הבנה של התהליך. 
  2. הליווי כולל תרגול כתיבה בבית ובלייב, הדרכה ומענה לשאלות, אימון בכתיבה ותכנון תוכן לפי הצורך. גם בריינסטורמינג לרעיונות נלקח בחשבון. 
  3. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך כל פגישה הינו שעה, אלא אם החלטנו אחרת. 
  4. תהליך הליווי מתבסס על מספר מפגשים וביניהם כתיבה אינטואיטיבית דרך תרגילים מנחים בבית. את מספר המפגשים נגדיר מראש, במסגרת שיחת ההכרות. 
  5. עלותו של תהליך הליווי נקבעת על פי מספר המפגשים שהגדרנו יחד בתוכנית העבודה שלנו. 
    (לפי מחיר של 350 שקלים למפגש. התשלום מוגדר מראש וניתן לחלק לתשלומים) 

הכתיבה היא הכלי המושלם להניע חלום או ולקחת אותו צעד אחד קדימה. אני כאן כדי להנחות, ללוות ולתת לך יד כשאת מגבשת ומוציאה לפועל תהליך יצירתי משלך - ומשהו חדש יצא לאור.

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...