אימון וליווי תהליכים יצירתיים

אימון וליווי תהליכי יצירה

תהליך יצירתי מתחיל ברעיון ומסתיים בתוצר. ספר, סדנה, הרצאה, כתיבת סיפור החיים שלך, פיתוח גישה מקצועית, קורס, אתר חדש, בלוג משלך או תערוכת אמנות.

הוא מתחיל ממשהו שמתעורר בך, אולי היה שם כל הזמן, ומבקש לצאת לאור. זו יכולה להיות התשוקה הזו לעזור למישהו אחר בדרכים שבהן את יכולה לעשות זאת.

זה יכול להיות רעיון שהתבשל בך כבר המון זמן אבל הזזת אותו הצידה עד שיגיע הזמן הנכון. זו יכולה להיות ההרגשה שאת כבר בעשייה וזה נפלא, אבל היא עוד לא מדויקת. 

תהליך האימון עוזר לך ליצור תוכנית פעולה ברורה וצעדים פרקטיים המתבססים על הקשבה לעצמך. הוא מעניק לך תמיכה מבחוץ בזמן שאת יוצרת מהבטן.  

בתהליך האישי אנחנו בוחנות ביחד את החלום, הרעיון או המטרה, בודקות מהם הקשרים שצריך לפרום כדי שתוכלי להרגיש חופשייה לעשות ומגבשות ביחד את המימוש והקצב הדרוש כדי ליצור ולצאת לאור עם משהו חדש. 

אימון תהליכי יצירה כפי שאני מציעה לך, פועל בשני מישורים:

המישור הפרקטי שבו אנחנו הולכות צעד אחר צעד לעבר המטרה הגדולה, דרך מטרות וצעדים קטנים. אני מסייעת לך לאורך הדרך, לבנות תוכנית פעולה, להגדיר מה צריך לעשות, לעבור בין שלבי היצירה בתחושה שאת לא לבד שם. 

המישור הרגשי שבו אנחנו מתייחסות לכל הדברים שצצים במהלך התהליך היצירתי – מבניית השגרה הנכונה שבה אפשר ליצור משהו חדש ועד לחששות, לפחדים ולכל הקולות שצצים בדרך ומספרים לנו סיפור שצריך להתבונן עליו כדי לעבור לשלב הבא. 

 

DSC_8780

איך תדעי אם התהליך מתאים לך?

אם יש לך רעיון כלשהו שדורש פיתוח ובירור – ואת רוצה לעשות את זה קצת עם עצמך וקצת עם מישהו אובייקטיבי – זה התהליך עבורך.

אם את רוצה להוציא לאור ספר, קורס המבוסס על הגישה המקצועית או האישית שלך, הרצאה או כל מוצר המבוסס על מהותך*. 

אם את רוצה ליווי בתוך תהליך יצירתי מסוים, כדי ליצור בו נוכחות ולעבור אותו בתמיכה מלאה. 

אם את צריכה ליצור בהירות לגבי חלום, מטרה או צעד מסוים של עשייה – זה התהליך עבורך.

אם את רוצה ליצור לעצמך תוכנית פעולה שתשמש בסיס לכתיבה, לקידום ולביצוע הפעולות הדרושות כדי להפיץ את המסר – זה התהליך עבורך. 

הנה דוגמה לתוצרים יצירתיים שליוויתי משלב הרעיון ועד שלב ההוצאה לאור: כתיבת ספרי עיון, כתיבת ספרי ילדים, פיתוח סדנאות, בניית קורסים המבוססים על גישה אישית ומקצועית, כתיבת אוטוביוגרפיה, כתיבת הסיפור האישי לצורך ריפוי והתפתחות, פיתוח וכתיבת גישה מקצועית כבסיס לעשייה ולשיווק, פיתוח אסטרטגייה אישית בתוך העסק, פיתוח בלוג אישי, כתיבת אתר מקצועי ואישי ועוד. 

 

איך זה קורה?

אנחנו מתחילות בשיחה מקדימה קצרה שבה נבין ביחד מהן המטרות שלנו בתהליך המשותף – איזה חלום או רעיון דורשים פיתוח והקשבה. אנחנו בונות תוכנית עבודה מסודרת ויוצאות לדרך.

במהלך התהליך אנחנו בקשר כמעט יומיומי. אני מספקת לך תמיכה בתהליך, בכל שלב שבו את נמצאת וזמינה עבורך לפתרון פלונטרים, למשלוח וקבלת פידבק על התוצרים שבדרך ולכל דבר אחר שכרוך בתוך תהליך היצירה.

לצד הליווי הקבוע והמתמשך, המתבצע לרוב דרך המייל, אנחנו נפגשות (בחסות הזום) לשתי פגישות קבועות בחודש המספקות לנו עוגן בדרך. 

 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. לפני כל תהליך נקבע זמן לשיחת הכרות קצרה בה אקשיב ואכיר אותך. בנוסף, נבדוק מהו התהליך היצירתי ומהו התוצר שנרצה להוציא לאור בסופו. נקבע את רצף הפגישות הראשונות ומה נעשה בכל פגישה. תוכנית העבודה הזו תספק לך הבנה של התהליך. 
  2. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך כל פגישה הינו שעה, אלא אם החלטנו אחרת. 
  3. משך תהליך הליווי תלוי בהקף הפרויקט, לאחר שיחת ההכרות אני מגדירה מסגרת עבודה עליה מתבססת גם עלות התהליך. חישוב העלות הינה על פי 800 שקלים לחודש + מע"מ – הכוללים 2 פגישות בזום וליווי קבוע, ברמה היומיומית, במייל – לתמיכה, חיזוק ועבודה שוטפת על המשימות הנדרשות להתקדמות. 

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...