ליווי לכתיבה במילים שלך

ליווי לכתיבה במילים שלך

למצוא מה חשוב לך, לגלות את הקול המיוחד שלך, להתנסות - ולקבל ביטחון לכתוב. בקצב שלך, רק את, המחברת וקצת אני.

בסוף, את זו שניצבת במרכז הסיפור.

זה נכון, אפשר לפנות לכותבת תוכן שתכתוב עבורך את התכנים. היא תנסח בקפידה את הפוסטים לפייסבוק, תכתוב עבורך מאמרים לבלוג ואולי אפילו תמצא את הדרך לספר את הסיפור האישי שלך – שייכתב בעמוד האודות באתר. 

אבל בעצם, אם תחשבי על זה לעומק, לכתוב בעצמך את התכנים שלך זה ליצור את הקשר הכי אמיתי ועמוק עם האנשים שצריכים לקרוא, להתחבר אליך וליצור איתך קשר. 

וכן, זה דורש בטחון, תרגיל וקצת אימון של שרירי הכתיבה להעיז להתיישב מול הסיפורים, הרעיונות והתובנות שלך – להעלות אותם אל הכתב במילים שלך.

כשאת כותבת בעצמך את לא רק אמיצה, את שוברת תקרת זכוכית עצומה – ומאמצת לעצמך כלי לחיים – את ההזדמנות לספר, להתפתח, לחלום ולצמוח – ולצאת לאור.

בתהליך ליווי אישי שמתפרש על פני 8 שעות אנחנו מתמקדות בך – בשפה, בסיפורים, בתכנים, במטרות שלך – ומגלות ביחד איך לכתוב אותך ואת כל מה שיש לך לשתף עם העולם. 

הליווי נערך באמצעות תוכנת ZOOM וכולל גם משימות כתיבה בבית בין לבין הפגישות. היא תמיד תתחיל בשיחת הכרות. 

 

DSCF6934

איך תדעי אם הליווי מתאים לך?

 

אם את רוצה להבין איך לכתוב עליך ועל כל מה שאת עושה, להתנסות בטקסטים מסוגים שונים ולמצוא את השפה והקול שלך בתוך כל רעשי הרקע – זו הליווי בשבילך. 

אם את רוצה לתרגל כתיבה, בלי שיפוט ובלי שיתוף החוצה – קודם כל בארבע עיניים ולפתור סוגיות ואתגרים שאת פוגשת מול הדף – זה הליווי בשבילך. 

אם את מבינה שכתיבה היא הבסיס האמיתי להתפתחות מקצועית ואישית והיא מאפשרת לך גם ליצור בהירות עבורך וגם לבנות סביבך קהילה שמסייעת לך להגיע למטרות שלך – זה הליווי בשבילך. 

אם את רוצה לפצח, לתרגל ולמצוא את הדרך שלך לשגרת כתיבה קבועה ולשיתוף מול הקהל שלך – זה הליווי בשבילך. 

ואם את צריכה יד מכוונת שתתן לך את הביטחון לקחת את כל המילים, הסיפורים, התובנות והרעיונות שלך ולהעלות אותם על הכתב – ואז לפרסם ולהגיע לתוצאות – זה הליווי בשבילך. 

איך אנחנו כותבות יחד?

אנחנו מתחילות בשיחה מקדימה קצרה שבה נבין ביחד מהם האתגרים שלך כשאת פותחת מחברת ורוצה לכתוב. מהן השאלות שעולות שם? האם יש חסמים שמפריעים לך? אילו סוגי טקסטים זקוקים לחיזוק ואולי בכלל נרצה להתנסות ולתרגל בחופשיות בלי הגדרות? 

אם את בעלת עסק, יש גם שאלות שיווקיות על הפרק. איך לחבר בין סיפורים אישיים ותובנות מהחיים ובין העשייה המקצועית? איך להוסיף לכל זה את הפלפל השיווקי ושזה עדיין ירגיש נכון וטבעי? איך בכלל ליצור מערכת יחסים עם הקוראים – א.ק.א הלקוחות הפוטנציאליים שלך – ולבסס אותה על תוכן מצוין? 

במהלך הליווי אנחנו בודקות ועונות יחד על השאלות האלו. דרך  כתיבה משותפת והדרכה פרטנית ואישית, שיעורי בית כדי לאמן את השריר והתאמה אישית לך ולצרכים שלך – את לומדת לכתוב. ובעיקר, מקבלת את הבטחון לכתוב. 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. אנחנו מתחילות כל תהליך בשיחת הכרות מקיפה בה אלמד עליך ועל העשייה שלך.
  2. לאחר שיחת ההכרות אנחנו יוצרות תוכנית מותאמת אישית לליווי עבורך. 
  3. הליווי כולל תרגול כתיבה בבית ובלייב, הדרכה ומענה לשאלות, אימון בכתיבה ותכנון תוכן לפי הצורך. גם בריינסטורמינג לרעיונות נלקח בחשבון. 
  4. בין הפגישות ייתכן ואשלח אותך לשיעורי בית – דפי עבודה, בריינסטורמינג עם עצמך ותרגילי כתיבה שיעזרו לנו ליצור עבורך תכנים אותנטיים וכנים, שהם לגמרי שלך. 
  5. התהליך אינו מתאים למי שמחפשת כותבת תוכן שתכתוב במקומה את כל התכנים באופן קבוע. הוא כן מתאים למי שרוצה לכתוב – גם לעצמה ולא רק לצרכי שיווק וקידום.  
  6. מהמפגשים תוכלי לצאת עם טקסטים מוכנים לשיתוף, שיעברו עריכה שלי בשיתוף איתך. 
  7. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך כל פגישה הינו שעה/שעתיים בהתאם לקצב הדרוש לנו (ובסך הכל יש לנו 8 שעות ביחד)
  8. מחיר הליווי האישי: 2400 שקלים + מע”מ (2808 שקלים בסך הכל). תוכלי לחלק את התשלום ל-4 תשלומים. 

קחי שאיפת אומץ נדרשת ובואי לכתוב אותך, את מה שאת עושה, את הסיפור שלך - אני שם ללוות אותך בדרך.

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...