ליווי בתהליך כתיבת ספר עיון/התפתחות אישית

אנחנו חיות בעידן שבו קל וחשוב לשאול שאלות. אנחנו רוצות לשאול "למה" אנחנו פועלות כך או כך, מה המשמעות של דבר כזה או אחר ובעיקר, מחפשות את הכלים המתאימים לנו – להתחזק, למצוא בהם עוגנים ומשאבים וללמוד דרכם על עצמנו. 

זוהי כנראה הסיבה שלכולנו היום יש מדף של ספרי עיון והתפתחות אישית, המבוססים על גישות, מחקרים ושיטות שפיתחו אחרים. אלו, משכו אותנו פנימה ללמוד ולהעמיק, ולפעמים – שינו ברגע אחד של קריאה – את הדרך שבה תפסנו את עצמנו ועולמנו. 

זוהי כנראה הסיבה שאני כל כך אוהבת ללוות תהליכי כתיבה של ספרי עיון והתפתחות. כל כותבת היא אישה שחקרה, למדה, פיתחה גישה משלה או יצרה אותה על בסיס הסיפור האישי שלה, סיפור של שינוי והתפתחות. עכשיו זה הזמן להעביר את זה הלאה. 

ספר עיון והתפתחות מאפשר להנגיש את הגישה הייחודית, הכלים והסיפור מעורר ההשראה לאנשים אחרים ובכך לסייע להם. זו שליחות בעיניי. 

תהליך הליווי לכתיבת ספר עיון או התפתחות אישית הוא תהליך מותאם אישית, שמלווה את כל צעדי הכתיבה משלב הרעיון וגיבוש התמה לספר דרך הכתיבה עצמה, החסמים שעולים בדרך והרגלי הכתיבה המסייעים ועד לרגע שבו הספר עוזב את שולחן הכתיבה ומתחיל את דרכו החוצה. 

DSC_8308

האם הליווי מתאים לך?

אם בוער בך לשתף בידע, בכלים ובגישה המקצועית המייחדת אותך או בסיפור השינוי וההתפתחות האישית שלך – זהו הליווי עבורך. 

אם את רוצה לעבור תהליך כתיבה בו את לא מרגישה לבד, אלא נתמכת שלב אחר שלב ופותרת את כל הפלונטרים, בתוך הכתיבה ומסביבה, ברגע הנתון – זהו הליווי עבורך. 

אם את יודעת שאת מביאה את כל הידע שלך, אבל הכתיבה היא לא כלי הביטוי הטבעי שלך וזקוקה לעזרה בדרך – זהו הליווי עבורך. 

 

 

איך אנחנו עובדות?

אנחנו מתחילות מפגישות הכנה לתהליך הכתיבה, במהלכן אנחנו לומדות להכיר יחד את הסיפור כולו ולהבין מאיפה אנחנו מתחילות "להיזכר" בו. אנחנו מארגנות את שגרת הכתיבה שלך ובונות מסגרת תומכת. 

לאחר מכן, את יוצאת אל מסע הכתיבה שלך, אבל אני איתך. אנחנו נפגשות אחת לשבועיים לפגישת עוגן, בה אנחנו סוקרות יחד את חוויית הכתיבה, מדברות על מה שעלה ופותרות אתגרים וחסמים שעולים. בין הפגישות את כותבת ואני מקבלת לידיי את התכנים ושותפה מלאה – עם הצעות להרחבה, תשאול שאלות ועזרה בניסוח. 

לאחר סיום הכתיבה, אני יכולה לסייע גם בעריכת הספר/התוכן, לפי בחירתך. 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. אנחנו מתחילות כל תהליך בשיחת הכרות מקיפה בה אלמד עליך ועל מטרות הליווי עבורך.
  2. לאחר שיחת ההכרות אנחנו יוצרות תוכנית מותאמת אישית לליווי עבורך. 
  3. הפגישות מתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך כל פגישה עד שעה, בהתאם לשלב בו אנחנו נמצאות בתהליך. 
  4. הצעת מחיר אישית תינתן לאחר שיחת הכרות סבלנית וקשובה. ההשקעה בתהליך משתנה בהתאם להקף הספר ועומק הליווי. 
  5. משך התהליך תלוי בכל פרויקט – בממוצע תהליך כתיבת ספר הינו בין 6-12 חודשים. הליווי שלי אינו תחום בזמן מראש, על מנת לאפשר לנו חופש פעולה, רגישות לתנאי הכתיבה ולשינויים בחיים. 

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...