ליווי וייעוץ בנושאי תוכן, כתיבה ויצירתיות בעסק ומסביב - לבעלות עסקים, יזמיות, חולמות ומגשימות.

"את ממש כמו דולה של מילים", כך אמרה לי יפעת, לקוחה יקרה, "תומכת כתיבה, כמו תומכת לידה".

הכי פשוט: אני איתך יד ביד בכל מה שקשור לתהליכי הכתיבה שלך – בעסק וגם למגרה.

מה זה אומר בפועל?

גם כאן מאד פשוט. 

בין אם מדובר בליווי קבוע או פגישת עבודה כשאת מרגישה שכדאי, אני מסייעת לך לכתוב תכנים לעסק, לדייק את אתר האינטרנט, לפצח רעיון יצירתי או ליצור את שגרת הכתיבה הקבועה שאת זקוקה לה.

זהו ליווי שמתאים ל:

*פיצוח רעיונות יצירתיים המערבים כתיבה, במסגרת ליווי קבוע או פגישת פיצוח ועבודה אחת. 

*כתיבה ועריכה של תכנים לעסק, ביחד ולחוד, בהתאמה ליכולות ולרצונות שלך (לפעמים את כותבת, לפעמים אני, לפעמים אני עם משקפי העורכת. אצל כל אחת – אני מגבשת את הדרך האולטימטיבית עבורה). 

*פגישות עבודה או תהליך אפיון וכתיבה של אתר חדש או מתחדש

* דיוק תכנים, כתיבת מאמרים, סדנת כתיבה אישית לאתר וכו'. 

*פגישות עבודה ממוקדות במשימות כתיבה שאת צריכה לסמן עליהן V ורוצה עין ויד מקצועית לצדך. 

 

 

אחד הפחדים הגדולים ביותר שליוו אותי שנים ארוכות היה לכתוב. בזמן קצר יחסית יצרת אצלי שינוי מהותי בגישה. עודדת, נתת אמון ובעיקר הראית לי שאני יכולה ואפילו טובה בכתיבה. עם יכולת מיוחדת של דיוק ראית את המחסומים, הסבת את תשומת הלב שלי לפרטים ונתת את המענה לחוסרים שבי. הפידבקים על כתיבתי מדהימים. יש לי אמון בעצמי שהכתיבה שלי תעביר את רגשותיי, תשקף את אופיי ותעביר את הקורא בדיוק מה שאני רוצה. תודה לך, פתחת לי עולם חדש.

מירב אופיר

מאמנת ומעצבת פנים

לאורך שנים האמנתי שאני לא יודעת לכתוב, ונמנעתי מכתיבה כמה שרק אפשר. המסר מנועה היה ברור – תקשיבי למה שיש לך בבטן, תהיי כנה, תכתבי  מהלב, באופן אישי ואין שום צורך לצעוק – פשוט!! ואז קורה איזה קסם. המילים יוצאות ומתחברות לטקסט, לפוסט ואפילו מאמר. נועה הצליחה בדרך נעימה ללא ביקורתיות ושיפוטיות לחדד עבורי כלים לכתיבהץ המפגש בסביבה תומכת, מאפשר פתיחות וקבלה ונותן למילים מקום לצאת…לכן אני ממליצה לכן בחום, לא לוותר ולהתחיל לכתוב – עם נועה, כמובן!

שרון רותם

קו סטודיו לעיצוב

תומכת כתיבה - פגישות וליווי בנושא כתיבה ותוכן

פגישות תוכן לפי צורך

פגישת תוכן היא פגישה בה אנחנו עובדות על תכנים הדרושים לך, פותרות אתגרי כתיבה, מעלות רעיונות ומפתחות אותם כדי שתוכלי לכתוב אותם בעצמך או סוגרות את הפינה מול חסמי הכתיבה המופיעים באופן כל כך טבעי אצל כל אחת מאיתנו. 

 

בפועל, אנחנו מתחילות משיחה קצרה בה אני מבינה את הצרכים לקיום הפגישה. לאחריה אנחנו קובעות לנו פגישה ב-ZOOM שנפרשת על פני כשעה וחצי (אני לעולם לא אוחזת בסטופר). 

במהלך הפגישה אני לא רק מייעצת, אלא אנחנו עובדות מול התוכן, פותחות את המסמך, משתפות, משנות ניסוחים וכו', בהתאם כאמור למטרת הפגישה. 

בסיום הפגישה אני שולחת לך סיכום מסודר של עיקרי הדברים, כלים שהצעתי ולימדתי, רעיונות שעליהם דיברנו וצעדים פרקטיים להמשך הדרך שלך. 

ליווי קבוע

במסגרת הליווי אני איתך לאורך החודש, בהתאם למטרות הכתיבה שהגדרנו. בין אם מדובר בכתיבה לפלטפורמות המלוות אותך בעסק, פרויקט יצירתי או כתיבה לעצמך.

בפועל, התהליך כולל: שתי פגישות עבודה בחודש שבמהלכן אנחנו עושות בריינסטורמינג על רעיונות, בונות תוכנית עבודה ומפתחות את התוכן. בין לבין אנחנו צוללות למלאכת הכתיבה והעריכה, בה אני לוקחת חלק בהתאמה אישית עבורך.

לפעמים, את כותבת ושולחת אליי להכוונה, לדיוק ולעריכה. לפעמים אני זו שכותבת, ולך נותר רק לדבר את הקול שלך כדי שאוכל ללכוד את המילים בצורה האותנטית ביותר.

עבור כל אחת, אני מגבשת את שיטת העבודה המתאימה לה אל מול המחברת, הרעיונות והמילים דרך שיחה, תרגילים, הנחיות וכלי כתיבה שונים שאני יכולה להציע.

כל רעיון מתחיל במילים
שנשפכות על הדף והופך
דרך הכתיבה ליצירה מגובשת. סדנה, קורס, הרצאה, תוכנית דיגיטלית, מדריך מלא במידע.
נחקור רעיון, נכתוב, ניצור משהו חדש משלך.

תמיד מתחילות בשיחת הכרות. כתבי לי ונקבע זמן להכיר.