ליווי תהליך כתיבת סיפור חייך - ממואר

בסוף, הסיפור שלך מניע כל צעד.

אני מאמינה, וכך חוויתי גם על בשרי, שההתמודדות האמיתית עם מי שאנחנו ומה שאנחנו סוחבות איתנו בתוך תיבות הרגש, מפחדים ועד דפוסים ואמונות מגבילות, מתחילה מלהבין את הסיפור שלנו.

וכן, זה דורש בטחון, תרגיל וקצת אימון של שרירי הכתיבה להעיז להתיישב מול רגעים, סיטואציות מטלטלות שנחקקו בזיכרון, זכרונות ילדות ומפגשים עם אנשים ומקומות בחיים – להעלות אותם אל הכתב במילים שלך.

כשאת כותבת בעצמך את לא רק אמיצה, את שוברת תקרת זכוכית עצומה – ומאמצת לעצמך כלי לחיים – את ההזדמנות לספר, להתפתח, לחלום ולצמוח – ולצאת לאור.

בתהליך ליווי אישי המותאם לקצב ולסיפור האישי שלך, אנחנו יוצרות את ה"ממואר" – ספר זכרונות חייך. אני מלווה אותך בכל שלבי הכתיבה, תומכת בך ברגעים בהם הזכרונות מציפים ועוצרים את הכתיבה ומסייעת לך להשלים את המשימה. 

הליווי מותאם לכל אחת באופן אישי וכולל פגישות לבניית התהליך, תמיכה לאורך הכתיבה, פגישות עוגן שמסייעות להחזיק את מסגרת הכתיבה, פתרון פלונטרים ושאלות שעולות בדרך. מרבית הנשים שאני מלווה בדרך זו בוחרות גם בעריכה סופית של הממואר, על מנת שיוכלו לשתף אותו עם העולם.  

אני עובדת עם נשים בכל רחבי הארץ והעולם (מאוסטרליה ועד לונדון) וכל הפגישות מתקיימות באמצעות הזום.

DSCF6934

איך תדעי אם הליווי מתאים לך?

 

אם את רוצה להתבונן על הסיפור האישי שלך ולא לעשות זאת לבד – זה הליווי בשבילך. 

אם את רוצה לכתוב את זכרונות חייך, בתקופה מסוימת, מתוך פרקי חיים ספציפיים או את הסיפור המלא עד כה – זה הליווי עבורך. 

אם את מבינה שכתיבה היא תהליך אינטימי ועדין, שמאיר על זכרונות אך לפעמים גם מעלה פחדים, חששות וחסמים שונים ורוצה את התמיכה המקצועית בדרך – זהו הליווי עבורך. 

אם את רוצה לצעוד בשבילי הרגעים, לתעד אותם ולאגד אותם בתוך ספר משלך – זהו הליווי עבורך.  

 

איך אנחנו כותבות יחד?

אנחנו מתחילות מפגישות הכנה לתהליך הכתיבה, במהלכן אנחנו לומדות להכיר יחד את הסיפור כולו ולהבין מאיפה אנחנו מתחילות "להיזכר" בו. אנחנו מארגנות את שגרת הכתיבה שלך ובונות מסגרת תומכת. 

לאחר מכן, את יוצאת אל מסע הכתיבה שלך, אבל אני איתך. אנחנו נפגשות אחת לשבועיים לפגישת עוגן, בה אנחנו סוקרות יחד את חוויית הכתיבה, מדברות על מה שעלה ופותרות אתגרים וחסמים שעולים. בין הפגישות את כותבת ואני מקבלת לידיי את התכנים ושותפה מלאה – עם הצעות להרחבה, תשאול שאלות ועזרה בניסוח. 

לאחר סיום הכתיבה, אני יכולה לסייע גם בעריכת הספר/התוכן, לפי בחירתך. 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. אנחנו מתחילות כל תהליך בשיחת הכרות מקיפה בה אלמד עליך ועל מטרות הליווי עבורך.
  2. לאחר שיחת ההכרות אנחנו יוצרות תוכנית מותאמת אישית לליווי עבורך. 
  3. הפגישות מתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך כל פגישה עד שעה, בהתאם לשלב בו אנחנו נמצאות בתהליך. 
  4. משך התהליך תלוי בכל פרויקט – בממוצע תהליך כתיבת ספר אישי – ממואר הינו בין 6-12 חודשים. הליווי שלי אינו תחום בזמן מראש, על מנת לאפשר לנו חופש פעולה, רגישות לתנאי הכתיבה ולשינויים בחיים. 
  5. הצעת מחיר אישית תינתן לאחר שיחת הכרות סבלנית וקשובה. ההשקעה בתהליך משתנה בהתאם להקף הספר ועומק הליווי. 

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

Loading...