אחת על אחת: ליווי בכתיבת מוצר תוכן - הרצאה, סדנה או קורס

אחת על אחת: ליווי בכתיבת מוצר תוכן – הרצאה, סדנה או קורס

מקורס דיגיטלי ועד להרצאה, סדנה, מדריך או ספר מקצועי - נפתח, נחקור ונכתוב יחד את מוצר התוכן שלך

למצוא את המילים שיהפכו את המוצר שלך לשלך

איך לכתוב קורס? מאיפה את מתחילה? ומה צריך להיות כתוב שם על הדף, לפני ההקלטות או הצילום, במצגת ובתוך עמודי הקורס? ואיך כדאי לספר על כל זה לעולם? 

ואיך לגשת לכתיבה של הרצאה על חייך או לספר שבו את פורשת את כל מה שאת יודעת? ואיך ליצור לעצמך בהירות לגבי הסדנה הבאה שתפתחי? ומה תגידי בה? ואיך תציגי בה נכון את הרעיונות שלך? 

ואפילו המדריך החינמי, זה שנדמה שכולם מוציאים ככה בלי למצמץ – איך לגשת לכתוב אותו? מהם השלבים שיבטיחו שהוא יהיה משהו משהו – ויעביר הלאה בדיוק את הערך והמסר שבא לך להעביר? 

על כל השאלות האלו אנחנו עונות יחד בתהליך ליווי אחת על אחת שמוקדש כולו למוצר התוכן שאת מפתחת, כותבת ומוציאה לאור. 

בסדרה של פגישות (בסך הכל 10 שעות המחולקות לפי הצורך שלנו) אנחנו ממפות, יוצרות אפיון וכותבות ביחד את התוכן למוצר שלך כך שהכל מוכן לפניך. 
בנוסף, אנחנו עוצרות רגע לחשוב ביחד מה את צריכה לכתוב כדי להוציא את המוצר לאור ולשווק אותו בהצלחה. 

זה תמיד מתחיל בהכרות, ממשיך בבניית תוכנית עבודה – ומשם אנחנו מתחילות לכתוב. עד שהכל מוכן בשבילך. 


IMG_9696 small

האם התהליך מתאים לך?

אם את מבינה את הערך של המילים שלך – גם כשאת מעבירה קורס או סדנה, משווקת מוצר חינמי או כותבת סדרת מאמרים לבלוג – זה הליווי המתאים לך. 

אם מספר משימות הכתיבה שרשמת לך בדרך למוצר המוגמר גדול עליך ואת צריכה יד מכוונת ועין מקצועית – זה הליווי המתאים לך. 

אם את רוצה לסגור את כל הפינות, ממערך השיעורים המדויק ועד לאסטרטגייה התוכן שתעזור לך לשווק את המוצר – זה הליווי המתאים לך. 

אם את רוצה שהמוצר שלך ידבר אותך – על הערכים, הקווים המנחים, הגישה הייחודית והסיפור שלך – אבל צריכה עזרה לתרגם את כל הדבר הגדול הזה למילים – זה הליווי המתאים לך. 

איך אנחנו עובדות?

את תהליך כתיבת התוכן לאתר שלך אנחנו מתחילות בשיחת מיפוי, בה אנחנו בודקות מיהו הקהל שלך ולמי בעצם אנחנו צריכות לכתוב. אנחנו עוברות על המוצרים והשירותים שלך ובודקות איך הסיפור האישי שלך מתחבר למקצועי ומה בדיוק תרצי לשתף. 

אנחנו יוצרות תוכנית עבודה מסודרת שנפרשת על פני מספר פגישות שנערכות אונליין, כשאנחנו בעצם כותבות ומדייקות את הטקסטים יחד. בהתאם לאפיון עמודי האתר הנדרשים, אנחנו נפגשות וכותבות – עד שהתוצאה מרגישה לנו נכונה ומדויקת בבטן. 

אנחנו כותבות יחד עמודים כמו אודות, דף הבית, מאמרים לבלוג (כדי שתוכלי לקבל בטחון ולהמשיך גם אחר כך לבד), עמודי שירותים ומוצרים וכל עמוד אחר שצריך להיות באתר שלך. 

זום קהל יעד

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו מתחילות

  1. אנחנו מתחילות כל תהליך בשיחת הכרות מקיפה בה אלמד עליך ועל העשייה שלך.
  2. לאחר שיחת ההכרות אנחנו יוצרות תוכנית עבודה מפורטת כדי שתדעי בדיוק כמה שעות אנחנו צריכות – אנחנו יכולות לקבוע מראש את תאריכי הפגישות. 
  3. אנחנו יכולות להתעמק בתוכן המוצר – הסיפור במרכז ההרצאה, התוכן שיעזור לך להעביר את הקורס בהצלחה, תוכן המצגות לסדנה שלך וכו’ – וגם לבנות יחד ולנסח את התוכן שיעזור לך לשווק את המוצר. 
  4. את התוכן אנחנו לא רק מתכננות, אלא גם כותבות יחד באמצעות טכניקות שעוזרות לך לשמור עליו לגמרי שלך. 
  5. בין הפגישות ייתכן ואשלח אותך לשיעורי בית – דפי עבודה, בריינסטורמינג עם עצמך ותרגילי כתיבה שיעזרו לנו ליצור עבורך תכנים אותנטיים וכנים, שהם לגמרי שלך. 
  6. אני איתך עד שהתוכן הכתוב הדרוש ליצירת המוצר שלך מוכן. 
  7. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. 
  8. לקוחות הליווי לכתיבת תוכן לאתר מקבלות ממני באהבה רבה קורס אינטרנטי ללמידה עצמאית בנושא בלוגינג וקורס נוסף לכתיבה בפייסבוק שיעזור לך לקדם את המוצר שלך לאחר ההשקה החגיגית.
  9. המחיר לכלל התהליך נקבע לפי שיחת ההכרות ומתן הצעה מדויקת המסתמכת על הקף העבודה הדרושה לנו – ומתומחר לפי 300 שקלים לשעה.

אין זמן טוב מעכשיו ליצור קורס, סדנה או מדריך שמבוססים על הסיפור, התוכן המקצועי והמילים המדויקות שלך

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

אהבתי

Loading...
%d בלוגרים אהבו את זה: