פשוט לכתוב - ללמוד כתיבה שיווקית אונליין -
בליווי אישי שלי ובלמידה קבוצתית

(ההרשמה הסתיימה :))

איך ליצור תוכן שיווקי יצירתי, אישי ואפקטיבי?

זה באמת פשוט לכתוב?

צמד המילים “כתיבה שיווקית” מעורר אצל לא מעט מהיזמיות והעצמאיות שפגשתי בדרך צמרמורת בגב, מלווה בדרך כלל בשקשוק קל.

“אני? לכתוב? אני פשוט לא טובה בזה” או “אני לא יודעת מאיפה להתחיל” או “אין לי מה לכתוב”. 

אלו המשפטים שנזרקים אל חלל האוויר כתגובה.

אני מאמינה שאפשר ללמוד לכתוב – ובאמצעות כלי כתיבה מקצועיים וקלים ליישום ותרגול שמאמן את השריר ונותן בטחון – נולד החשק לספר במילים על מי ומה שאת ומה יש לך להציע.  

אפשר ללמוד לכתוב?

היום שיווק הוא כתיבה וכתיבה היא שיווק.

דרך המילים שאנחנו כותבות ומפרסמות נוצרות מערכות היחסים שגורמות לעסק שלנו (ולנו) לפרוח.

איך זה הופך פשוט?  צריך להתאמן, להכיר את התהליך, ללמוד ולפתח את שריר הכתיבה ואז הכל יותר פשוט.

אני מזמינה אותך לקורס כתיבה שיווקית אונליין בשידור חי שיאפשר לך ללמוד  את הבסיס לכתוב בעצמך על העסק, לפרסם יותר וליצור הצלחות שיווקיות ועסקיות.

כלי הכתיבה שיתנו לך הזדמנות לספר

בעולם של נוסחאות אינסטנט מהירות, אני מאמינה בסיפורים, בשיתוף אותנטי, רלוונטי ונטול מניפולציות – כזה שמגיע מהמקומות שבהן אנחנו מרגישות שלמות עם כל מילה.

אני מאמינה שכמה שיותר פשוט, יותר אמיתי – וכמה שיותר יצירתי ויוצא מהקופסה – יותר מהנה לכתיבה. אני מאמינה בלתת השראה. כך נוצרת מערכת יחסים נפלאה שגורמת למי שקורא אותנו להתחבר אלינו “על אמת”, דרך המילים, הסיפורים והערכים שלנו.

אל שמונת מפגשי הקורס יצקתי את כל כלי הכתיבה שעוזרים ללקוחותיי (וגם לי) לכתוב על עולם התוכן, המוצרים, השירותים והעשייה, לספר, לשתף וליצור דרך המילים הזדמנויות עסקיות מעולות.

למי זה מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שרוצה לכתוב תוכן שיווקי, אישי ויצירתי בעצמה, ליצור שגרת כתיבה קבועה שתאפשר לה לפרסם יותר מסרים לקהל, להגיע ללקוחות ומתעניינים חדשים ולייצר תנועה והתפתחות בעסק.

פירוט תכני השיעורים

איך מתמודדים עם הביקורת האישית?
האם הכל צריך להיות מושלם?
ולמה כל כך קשה לנו לשבת מול הדף הלבן ופשוט להתחיל לכתוב?

רגע לפני שצוללים לכתיבה השיווקית, חשוב לשים מאחור את חסמי הכתיבה באמצעות כלים ותובנות חשובות.
כך ניתן לצאת לדרך ולהתחיל לכתוב.

ההכרות עם המוצר שלנו היא הבסיס הראשון לכתיבה שיווקית מדויקת. כדי לכתוב ולשווק מוצר, צריך להכיר את כל הצדדים שלו ולהבין לעומק את התהליך שמתקיים סביבו.

מהצד השני נמצא הקהל שאליו אנחנו פונות. נבדוק איך להעמיק את ההכרות עם קהל היעד, אילו כלים מסייעים לנו ליצור את הקשר ואיך נציג בפני הקוראים את השירותים והמוצרים שלנו.  

 

 

בין פרופיל אישי, פרופיל עסקי, קבוצות הפייסבוק וכל מה שהרשת החברתית האדירה הזו מספקת יש המון בלבול. כדי להבין איך לכתוב – נעמיק ונחקור טקסטים ברשת החברתית ששינתה את העולם – ואת השיווק שלנו.

מה האופי של כל אחת מהפלטפורמות הפנימיות של פייסבוק, מה כותבים איפה ואיך משתמשים בצורה נכונה בפלטפורמה הזו. איך מביאים את עצמנו לידי ביטוי, דרך המילים, בפלטפורמה שיווקית שכל הזמן משתנה ומאתגרת אותנו.

 

האתר הוא לחלוטין המשרד של העסק, המקום שמרכז את כל מה שיש לנו להציע. איך לכתוב באתר תדמיתי? מהם הקווים המנחים לכתיבת אודות באתר לעמודי השירותים והמוצרים? איך הופכים את הבלוג למקום שמשקף את האישיות והקסם של מי שעומד מאחורי העסק?

נסקור את הפלטפורמה החשובה הזו דרך דוגמאות, טקסטים וסקירה של מאפיינים לכתיבה שיווקית באתר.

 

איך יוצרים בנק רעיונות יצירתי ופותרים את הדילמה “מה אכתוב היום”? אילו כלים לחיפוש רעיונות יכולים לעזור לנו לכתוב יותר? איך להשתמש ברעיון אחד לפיתוח עניין בפלטפורמות השונות?

נדבר על השראה בעסק, נסקור כלים לפיתוח רעיונות, נבדוק איך משמרים ומפתחים רעיון ואיך הופכים ניצוץ אחד של השראה לפרויקט תוכן מצליח – שמוביל לתוצאות שיווקיות מעולות.

 

סיפורים הם חלק בלתי נפרד מכתיבה שיווקית, אבל בניגוד לכתיבה ספרותית או אישית, יש להם מטרה מוגדרת. החיבור הזה בין “לספר סיפור”, “לכתוב מהבטן” ו”להגדיר מטרה” יכול להיות אתגר.

איך כותבים סיפור שיווקי? אילו סוגי סיפורים קיימים היום ברשתות החברתיות? מה המבנה של סיפור – שמושך לקרוא ולהכיר אותנו יותר? מתי סיפור הופך רלוונטי לשיווק מוצר או שירות מסוים? נדבר על מכלול הרעיונות שיכולים להתפתח לסיפור ועל כתיבת סיפור בצורה מעניינת ויצירתית.

מסר אפקטיבי, מעניין, יצירתי ונוגע הופך לכזה לא רק בזכות התוכן שכתבנו במהירות על הדף, אלא גם בגלל עבודת העריכה שמגיעה אחרי שהטקסט נכתב.

רגע לפני הלחיצה על “פרסם” –מה חשוב לבדוק לפני שמוציאים את הסיפור, המסר השיווקי או העמוד החדש לאור. נדבר על עריכת התוכן ונסקור את הפעולות השונות שכדאי לעשות לפני הלחיצה הסופית על הכפתור.

איך ליצור שגרת כתיבה קבועה שבה הרעיונות זורמים והמסרים מתפרסמים באופן קבוע? זו שאלת השאלות. כבעלות עסקים אנחנו עמוסות במטלות יומיומיות רבות ולפעמים הכתיבה נדחקת הצידה. “כשיהיה לי זמן”, “כשאמצא כמה דקות”, “כשתהיה תקופה שקטה”.

נדבר על כתיבה ותכנון של אסטרטגיית התוכן מראש, נבנה יחד תוכנית תוכן חודשית לעסק ונבדוק איך אנחנו הופכות את הכתיבה לחלק מהיומיום שלנו.

איך זה עובד?

השיעורים מתקיימים מדי יום שלישי, החל מה-27.11.18 ועד ה-15.1.19. הם נשלחים אלייך במייל ומועלים בקבוצה סגורה. 

השיעורים כוללים גם משימות שיבוצעו בבית ויועלו לקבוצת הקורס או יישלחו במייל אליי.

השיעורים מוקלטים ויישלחו במייל לאחר כל מפגש, יחד עם ריכוז ראשי הפרקים של כל שיעור ומשימות הבית. 

התכנים יועלו גם בקבוצה סגורה בה יהיה ניתן להתייעץ, לשאול שאלות ולהעמיק בתכני השיעור. 

עלות הקורס:

800 שקלים (ניתן לחלק ל-3 תשלומים)

אמצעי התשלום:

באשראי – באמצעות מילוי הפרטים בעמוד התשלום שיופיע לאחר הלחיצה על כפתור ההרשמה (ניתן לחלק לעד 3 תשלומים).

באמצעות ביט – בהעברה ישירה דרך האפליקציה.

באמצעות העברה בנקאית – לפרטים ניתן ליצור איתי קשר בהודעה פרטית או בטלפון 054-6107313

לפרטים נוספים ומענה לשאלות: בפייסבוק, ליצור קשר באתר, במייל.

מי אני?

אני נועה סטרלינג, אני כותבת, עורכת, מלמדת ומייעצת לנשים עצמאיות בכל הקשור לתוכן השיווקי והאישי המפרסם את העסק. אני גרה ברמת הגולן עם בן זוגי, שתי בנות מתוקות ונוף שמעניק השראה מדי יום.

למרות שאני רק בת 38 וקצת, צברתי ניסיון של 20 שנה בכתיבה מכל הסוגים. עסקתי בכתיבה לאינטרנט ולעיתונות במסגרת עבודתי כעורכת וכותבת בnrg מעריב, ניהלתי את מערך התוכן של שנקר ובשבע השנים האחרונות אני מנהלת עסק קטן של מילים, במסגרתו ליוויתי מאות עסקים. בשנים האחרונות, אני מתמקדת דווקא בעבודה מול עצמאיות ויזמיות ומגלה שלכל אחת מאיתנו סיפור משלה. 

כתיבה עבורי היא דרך חיים, אך אני מבינה היטב את החששות, החסמים והשאלות הפתוחות שיוצר צמד המילים “כתיבה שיווקית”.

אני מאמינה שלכל אחת מאיתנו יש סיפור מרתק שהוביל אותה למקום שבו היא נמצאת היום. את התובנות, הסיפורים הקטנים, הלקחים והשינויים שאנחנו אוספות בכל תחנות העסק שלנו, אנחנו יכולות להעביר הלאה אל הקוראים ובכך לחבר אותם אל העשייה שלנו ולשמור אותם קרוב

סדנת כתיבה נועה סטרלינג

אני מזמינה אותך לקחת צעד קדימה, לכתוב יותר ולפרסם יותר, להתחבר אל הקהל שלך ולהגיע לתוצאות נפלאות – דרך המילים.

ואני כאן לכל שאלה, התייעצות והכוונה.

לקוחות מספרות

מזמינה אותך להצטרף -
ופשוט לכתוב

Loading...

Powered by WishList Member - Membership Software