מה הסיפור שלך?

איך לחבר דרך הכתיבה בין הסיפור האישי, התובנות, הדרך ועולם התוכן שלך - ובין העשייה והעסק

 

בסופו של דבר, כל אחת מאיתנו כותבת את עצמה. זו לגמרי קלישאה, אבל אני מאמצת אותה בחום. 
למה? כי אני מאמינה שבין בליל הנוסחאות, הסיסמאות, ה”תעשי ככה ותעשי ככה”, בסוף כל אחת מאיתנו יכולה לכתוב את מה שבא לה נכון – את המוצרים והשירותים שלה, אבל גם את הסיפורים, התובנות מהדרך, הרעיונות והמסרים שהיא מרגישה איתם בנוח. 
עם השנים גיליתי שהנשים שאני מלווה קשורות זו לזו בדבר אחד חשוב ומהותי – לכל אחת מהן יש סיפור דרך. זהו סיפור אישי שיש בו התלבטויות, שאלות פתוחות, תשובות ותובנות, קושי ואתגר וגם צמיחה נפלאה. אני מאמינה שבעסק שעומד על הפנים והמהות שלנו – הסיפור הזה צריך לצאת לאור, לקבל מקום. 
כדי לכתוב אישי וגם שיווקי, כדי לחבר בין העסק ובין עצמנו – צריך לאסוף כלי כתיבה, לקחת שאיפות של אומץ, ללמוד לשתף. 

 קבוצת הכתיבה הזו מעניקה את הכלים לכתוב, אבל גם מאפשרת להבין מהי הדרך האישית שלך, מול העסק ובתוכו, וגם מול העולם שמסביב – הקהל שלך. 

זהו קורס קבוצתי, פנים מול פנים, ובפורמט אינטימי עם מספר משתתפות מצומצם, המשלב שלושה דברים חשובים:

לימודי כתיבה שיאפשרו לך לאמץ כלי כתיבה פרקטיים, יצירתיים ומהנים שיעזרו לך ליצור מסרים באופן קבוע ולהגיע ליותר לקוחות ומתעניינים.

כתיבה אישית ושיתוף בתוך הקבוצה, דיון פתוח על החיבור לעסק ועל המהות של כתיבה אישית בתוכו. נכתוב את הסיפורים שלנו, נשתף, נפרק אותם לסיפורים נוספים ולטקסטים שמספרים למה את עושה את מה שאת עושה – ולמה דווקא את. 

נדבר גם על החיבור לשיווק ולעשייה העסקית – דרך בניית אסטרטגיית תוכן אישית לכל אחת. 

במסגרת 5 מפגשים פנים מול פנים, נעסוק בכתיבה שיווקית ויצירת תוכן שמסייעים לנו ליצור מערכת יחסים עם הקהל שלנו דרך סיפורים, תובנות, ידע וערך אמיתי. 

כל אחת מהמשתתפות בקבוצה תעבוד יחד איתי באופן אישי על פיתוח אסטרטגיית התוכן לעסק – זוהי בעצם התוכנית הברורה מאחורי המסר, הסיפור והמהות שלנו ואיך היא באה לידי ביטוי כלפי חוץ, במסגרת השיווק שלנו. זוהי תוכנית העבודה שלנו. 

סדנת כתיבה רמת הגולן

בואי למפגשים אם את מרגישה ש...

  • *אם את רוצה להוציא לאור את הסיפור האישי שלך ולחבר אותו לעשייה שלך כעצמאית. 

  • *את כותבת בפייסבוק, בבלוג או באתר ואין תגובות או פניות רלוונטיות

  • *את רוצה להיות נאמנה לעצמך – ולקהל הקוראים שלך – ולייצר תוכן שמגיע מהמקומות הנכונים

  • *אם את רוצה לקחת את סל התובנות, הלקחים, השיעורים והידע שלך – וליצור תכנים שיוצרים מערכת יחסים עם הקהל הנכון לך. 

  • *את צריכה כלים שיעזרו לך לכתוב טקסטים קריאים, מעניינים ואפקטיביים

  • *את רוצה לבנות אסטרטגיית תוכן ברורה לעסק – שתלווה אותך לאורך החודשים הקרובים
  •  
*את רוצה לייצר תוכן יצירתי – שנאמן למי שאת, לסיפור שלך – לסיבות שהביאו אותך לעסוק במה שאת עושה.  
  •  
DSCF6818

מה קורה במפגשים?

במשך חמישה מפגשים המתקיימים אחת לשבועיים, באווירה אינטימית ובקבוצה קטנה, אנחנו כותבות. אלו הדברים בהם נעסוק במפגשים: 

מפגש 1: מהו סיפור ומאיפה אנחנו מתחילות?

נתחיל מתרגיל כתיבה להכרות. נמשיך בהגדרה של מהו סיפור ואיך כל אחת מאתנו מתחברת לכתיבת סיפורים. נבדוק מהו סיפור חיים, נסקור כמה סיפורי השראה ונצלול פנימה – כשנמצא את נקודת הפתיחה לכתיבת הסיפור שלנו. נתחיל ליצור את המבנה של הסיפור.

נסקור את המאפיינים של שיווק אישי היום – ומה העקרונות החשובים שצריכים להנחות אותנו בדרך. נצא מהשיעור הראשון לכתוב את הסיפור שלנו, בהנחייה אישית שלי.

מפגש 2: מי הקהל שלנו?

נבין מי הקהל שאמור לקרוא את הסיפור שלנו, איך הוא יוכל להתחבר אל הערכים ואל הדרך שעשינו, אילו מתוך התחנות שבסיפור יכולות לחבר את הקהל שלנו אלינו ומה הוא רוצה בעצם לדעת עלינו. נערוך חקר קהל באמצעות תרגילי כתיבה מכוונים ונתחיל ליצור מסרים שווקיים-אישיים שמתחברים ומחברים את הקהל הזה אלינו.

מפגש 3: אסטרטגיית התוכן האישית והעסקית

אחרי שהבנו למי אנחנו כותבות את הסיפור שלנו, נתחיל ליצור אסטרטגיית תוכן לעסק. האסטרטגייה מתייחסת למקומות בהם אנחנו מספרות את סיפורנו, איך אנחנו כותבות את הסיפור, כיצד הוא משתלב בכל אחת מהפלטפורמות בהן אנחנו נמצאות, איך אנחנו יוצרות סביבו דו שיח יצירתי ומפרה ואיך בסופו של דבר הוא הופך לאפקטיבי גם ברמה העסקית.

מפגש 4: כללי הכתיבה השיווקית – ואיך אנחנו הופכות אותה לקצת יותר אישית ונעימה?

המונח כתיבה שיווקית הוא מונח שגורם להרבה עצמאיות להתכווץ בכיסא. איך נהפוך את צמד המילים האלו לקל יותר לעיכול, נתחיל לכתוב דרך כלי כתיבה שיעזרו לנו למצוא את השיטה הנוחה לנו ונעבוד על טקסטים כתובים. בשיעור זה נדבר על סוגי תכנים, על שגרת הכתיבה ועל פיתוח תוכנית התוכן לפי מוצר או שירות שאנחנו מספקות. במהלך שיעור זה נכתוב את סיפור ה”אודות” שלנו.

מפגש 5: כשסיפור הופך לחזון לעתיד

במפגש האחרון נחשוב קדימה – נהפוך את סיפור הרקע שלנו לבסיס לחזון העסק. מה אנחנו רואות קדימה, מה אנחנו חולמות לפתח, איך אנחנו מבטאות את כל זה בכתיבה שלנו הלאה. נקנח בקריאת האודות של כל אחת מבנות הקבוצה.

בין כל השיעורים הפרונטליים, יהיו שיעורי בית שמטרתם לנסח את סיפור הדרך שלנו בפועל וללטש אותו. את שיעורי הבית תשלחו אליי ואני אלווה כל אחת במקביל למפגשים, גם ברמה האישית.

מתי ואיך זה קורה?

המפגשים ייערכו החל מה- 24.12.18 מדי שבועיים, בין השעות 9:30-12:30

המפגשים ייערכו בקליניקה של יערה שושני, בקיבוץ רמת השופט. 

מחיר הקורס: 1550 שקלים 

(ניתן לחלק ל-עד 4 תשלומים באשראי. תשלום באמצעות ביט, אשראי או העברה בנקאית)
 
בגלל חשיבות הרכב הקבוצה והרצון לשמור אותה אינטימית וקטנה, ההרשמה לקבוצה מתבצעת דרכי בשיחת טלפון שהיא גם קצת שיחת הכרות. התקשרי: 054-6107313 

אני כאן לכל שאלה נוספת: noa@noastirling.com או 054-6107313

Loading...

Powered by WishList Member - Membership Software