סדנאות כתיבה

סדנת כתיבה. 

זהו זמן לפתוח את הראש, להתנתק מהשגרה, לצאת. 

לצלול לבפנוכו של העשייה שלך, לחפש לה מילים נכונות. 

לשמוע אחרות, להתייעץ, לשפוך את הלב. לספר סיפור משלך. 

זה זמן לאמץ וללקט כלים שונים שעוזרים לבטא את מה שחשוב, לספר את הסיפור, ליצור חיבור ומערכות יחסים ולהיות נוכחת. 

סדנאות הכתיבה נערכות בפורמטים שונים ומתאימות לנשים בשלבים שונים של ההתמודדות עם הכתיבה השיווקית והאישית בעסק. 

הן מאפשרות לך לקחת איתך הביתה השראה, תובנה חדשה או כלי לכתוב יותר, לספר יותר, לשווק בנועם דרך המילים שלך. 

סדנת כתיבה נועה סטרלינג

הסדנאות שלי

לכתוב בקול שלך

סדנת הדגל שלי לעצמאיות המעוניינות לקבל את הבסיס לכתיבה שיווקית עם אמירה אישית ובמילים שלהן. הסדנה בת 4 השעות מיועדת למי שרוצה לכתוב בעצמה את המסרים השיווקיים בעסק.  

במהלך הסדנה אנחנו סוקרות את השאלות החשובות שמספקות את המהות של הכתיבה בעסק. מחסמי הכתיבה המלווים בדרך ועד לחיפוש רעיונות, הכרות עם קהל היעד, סוגי טקסטים ומבנה נכון של טקסטים, סוגי מסרים ופיתוח שגרת כתיבה מסודרת בעסק.

הסדנה הקרובה תתקיים ביום ה’ ה-28.3.19 בין השעות 9:30-13:30 ברמת הגולן

ימי כתיבה: הסיפור שלך במילים שלך

יום כתיבה בתוך הנוף של הגולן, קצת בסטודיו וקצת בתוך הירוק. בעזרת תרגילי כתיבה, כלים שיעזרו לך לכתוב גם בבית, שיתוף והתנסות – תכתבי את הסיפור שלך

בפעילות בת ארבע שעות שכוללת גם רגעים טעימים, טיול בטבע ובעיקר הרבה כתיבה תוכלי ליצור את האודות שלך, לכתוב סיפורים שתוכלי לשתף ופשוט להנות מכמה שעות של ניתוק והשראה לכתוב. עם עצמך, עם הגולן ובקבוצה שתתן לך רוח גבית להמשיך. 

בין המילים ליצירה

למעצבות, יוצרות וצלמות שאני פוגשת בדרך – ובעצם כל מי שעוסקת בצד הויזואלי של היצירה – יש אתגר משמעותי בחיבור בין טקסט ותמונה, בין יצירה לבין המילים שצריכות ללוות אותה.

בסדנה בת 4 שעות נצלול לתוך החיבור בין טקסט ליצירה ויזואלית ונענה על שאלות שיעזרו לך לכתוב יותר, לשווק יותר ולתת במה מכובדת ליצירה שלך.

כותבות ביחד – קבוצות הכתיבה

קבוצת הכתיבה כוללת פעילות בשלושה נתיבים שונים. הראשון, חמישה מפגשים ללמידה על כתיבה אישית המתחברת לעשייה בעסק.  השני, ליווי אישי שלי ליצירת סדר במעטפת התוכן שבעסק. השלישי, הזדמנות לשיתוף, התלבטות והתייעצות בקבוצה קטנה ואינטימית מאד.

הקבוצות נפתחות לאורך השנה בסטודיו שלי בקצרין ובמקומות נבחרים באזור הצפון. ניתן להתאגד יחד – כמה עצמאיות – וליצור קבוצת כתיבה משלכן. מזמינה אתכן לקבוצה הבאה הנפתחת בפברואר ברמת השופט ובמרץ בקצרין. 

אהבתי

Loading...

Powered by WishList Member - Membership Software

%d בלוגרים אהבו את זה: